У «Козівській ремісничій броварні» готують гречане пиво

 У «Козівській ремісничій броварні» готують гречане пиво

Незабаром «Козівська реміснича броварня», що на Тернопільщині, випустить у світ гречане пиво. Зараз воно на фінальному етапі приготування. Про це журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів засновник броварні Володимир ЯРЕМА.

– Зараз гречане пиво на фінальній стадії бродіння. Гречку для нього ми виростили на своєму городі. За основу для виробництва цього пива взяли портер. Але наше пиво не таке міцне. Це буде темний ель з гречкою. Родзинка нашого пива криється в вираженому ароматі гречки та яскравому післясмаку, – каже Володимир Ярема.

Фішка «Козівської ремісничої броварні» в тому, що її засновник втілює порою навіть несподівані експерименти. Так, окрім гречаного пива, Володимир Ярема готує до виходу в світ пиво з винограду, з яблук і кориці. Для їхнього виробництва пивовар використовує дріжджі для ігристих вин. Експериментує Володимир Ярема і з безалкогольним пивом. А також в асортименті має цікаве пиво «Чічка», в основі якого – 8 трав і спецій, а також пиво з ромашкою та медом.

Володимир Ярема каже, що мистецтво пивовара – це постійні експерименти, особливо коли йдеться про невелику броварню, як то «Козівська реміснича броварня».

Більше про «Козівську ремісничу броварню» читайте в журналі «Пиво. Технології та Інновації» № 3, який вийде друком наприкінці осені. В інтервю журналу «Пиво. Т. І.» Володимир Ярема розкаже про переваги та недоліки роботи у форматі мікропивоварні. Слідкуйте за новинами.

А поки ви можете безкоштовно завантажити журнал «Пиво. Т. І.» № 2. Також можна замовити друковане видання. До речі, це перше друковане видання з періоду воєнного стану. Щоб придбати друковане видання, звертайтеся в редакцію за контактами:

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті