У BeerFreak запустили серію сортів під гаслом «Мертве пиво»

 У BeerFreak запустили серію сортів під гаслом «Мертве пиво»

У BeerFreak запустили другу серію сортів під гаслом «Мертве пиво». Про це повідомляє власник BeerFreak Олександр Седов.

– Буду варити щось немодне, нетрендове, традиційне, але з цікавинками, а етикетки прикрашати всякою померлою сволотою (і ні, це не в сенсі палені «Армати» та «Тигри», а всякі археоптерікси, волохати слони та інші ігуанодони), – пише Олександр Седов.

Перше пиво назвали Mastodon на честь улюбленого гурта та вимерлого слона, і це міцний бельгійський тріпель. Сорт, який в середині ХХ сторіччя вигадали монахи-трапісти, щоб було що протиставити світлим лагерам та суворим обмеженням міцного алкоголю. Він добряче вистоявся (для таких сортів, це важливо), а щоб не було сумно, в нього додали бленд екзотичних прянощів та кращий в світі, але зовсім не екзотичний, слобожанський мед. Саме те пиво, щоб повільно тягнути вже прохолодними вечорами під люльку або добру бринзу.

– Череп на етикетці купив на якомусь артстейшені в українського митця, а саму етикетку зібрала дружина. Партія невелика і вже майже вся розлетілась по країні, бо 100 літрів вже пішло в бочку з-під віскі, ще 100 літрів підуть в другу бочку, і 100 експериментально закатаємо в пляшки з доброжуванням за класичною бельгійською технологією, – каже власник BeerFreak.

Пиво можна знайти в Харкові, Львові, Києві та Дніпрі.

Читайте також:
Чи потрібний смузі пейстрі саур: думки пивоварів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті