Чи потрібний смузі пейстрі саур: думки пивоварів

 Чи потрібний смузі пейстрі саур: думки пивоварів

Чи потрібний смузі пейстрі саур? Опитування на цю тему провела команда BEER ГИЧКА під час ХІ Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, який організувала медіагрупа «Технології та Інновації» 7 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород». Журнал «Пиво. Технології та Інновації» – Головний інформаційний партнер події.

Команда BEER ГИЧКА розпитала учасників Форуму про їхні уявлення про свіжий тренд у світі пивоваріння – смузі пейстрі саур (smoothie pastry sour). Пивовари відповідали на питання, чи це нова хвиля в пивоварінні, або це тільки експериментальний гібрид; чи має право на існування стиль, який іноді називають дитячим харчуванням?

Серед опитаних – засновники та представник таких пивоварень: Театр пива «Правда», First Dnipro Brewery, Beermaster Brewery, Кумпель, Козівська реміснича броварня, Волинський бровар, Malle, CastleHill, Luchan Brewery та ін. 

Нагадаємо, що на XI Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв зібрав близько 150 учасників з різних регіонів України. З цікавими та актуальними темами виступали відомі фахівці в галузі пивоваріння, виробництва дистилятів та інших напоїв. Протягом усього дня працювала традиційна виставка обладнання, технологій, сировини, пакування, розливу, закупорювання та супутніх товарів. Також виробники презентували та надавали для дегустації свої напої – пиво, міцні крафтові напої, сидри, кваси, безалкогольні напої тощо.

Більше про Форум читайте за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті