Триває візит української делегації у виноробні регіони Вірменії

 Триває візит української делегації у виноробні регіони Вірменії

Декілька днів тому розпочався і зараз триває ознайомлювальний візит української делегації виноробів ГС «УКРСАДВИНПРОМ» у республіку Вірменія. Про візит повідомив голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир ПЕЧКО.

За повідомленням Володимира Печка, у програмі візиту – зустрічі з керівництвом Міністерства економіки Вірменії, з керівництвом Держпродспоживслужби, з керівництвом Академії вина. Учасникам презентували нинішню виноробно-виноградну галузь республіки Вірменія, впроваджені реформи та перспективи розвитку. Це зробив національний фонд виноградарства та вина (установа, яка об’єднала виноробів Вірменії).

Українська делегація має відвідати 5 виноробних регіонів країни (Арагатцото, Армавір, Арарат, Вайотц Дзор, Тавуш) та провідні підприємства – Ghevorkian, Vozkevaz, Armenian Wine Company, Tushpa, Trinity Winery, Karas. Також українці відвідають історичні виноробні пам’ятки і виноградники, яким більше як 100 років.

– Для виноробів України  важливі такі  візити  з обміну досвідом. Вони надають можливість виноробу підняти свій фаховий рівень, удосконалити організацію та регулювання галузі, обмін інформацією та контактами, планування подальшого розвитку, гармонізацію законодавства. Під час візиту ми отримали запевнення у підтримці виноробної галузі та України в цілому. Після повернення української  делегації продовжимо свою роботу для перемоги , розвитку та процвітання України, – зазначив у повідомленні Володимир Печко.

Фото: Володимир Печко

Читайте також:
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького
Вино і технології, SIMEI 2022: оголошено переможців інноваційного виклику Lucio Mastroberardino

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті