Триває передплата журналу Drinks Technologies на 2022 рік!

 Триває передплата журналу Drinks Technologies на 2022 рік!

Друзі та партнери, анонсуємо, що триває передплатна кампанія на фаховий журнал Drinks Technologies, який у наступному році вийде 4 рази на рік окремим виданням.

У кожному номері читатчів чекають інтерв’ю з перших уст від виноробів і власників успішного виноробного бізнесу, репортажі з виноробних підприємств, цікаві публікації про зарубіжний досвід виноробства та виноградарства, тонкощі технології виготовлення напоїв.

Зі змістом журналів можете ознайомитись у розділі Журнали.

Видання рекомендоване фахівцям із виноградарства, виноробства, виробництва інших напоїв, а також суміжних галузей промисловості в Україні, Молдові, Грузії, Азербайджані та інших країнах східної Європи.

Водночас, Drinks Technologies орієнтований і на «просунутих» споживачів, спільно з якими розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі. Рекламуючи вино як мистецтво, проєкт Drinks Technologies сприяє піднесенню сучасного виноробства, утвердженню України як виноробної країни.

Пропонуємо передплату журналу як у комплекті, так і окремо, у паперовій версії або ж в електронному варіанті – оберіть свій варіант за посиланням: Передплата.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті