Тельті-Курук від Big Wines здобуло золоту медаль на конкурсі Berliner Wine Trophy 2024

 Тельті-Курук від Big Wines здобуло золоту медаль на конкурсі Berliner Wine Trophy 2024

Перше вино від Big Wines з українського сорту винограду Тельті-Курук здобуло золоту медаль на міжнародному конкурсі Berliner Wine Trophy 2024 в Німеччині. 

– Чергова перемога на міжнародному конкурсі вина від Big Wines. Але цього разу це особливе вино з українського сорту винограду Тельті-Курук, і це наш перший реліз 2023 з цього сорту! Вино Тельті-Курук є продовженням серії вин з етикетками, на яких зображені картини генія українського живопису, великого художника Івана Марчука. Ми вдячні Маестро за співпрацю з українським виноробством, адже він, як ніхто краще знає, що мистецтву виноробства і виноградарста України потрібна підтримка, – кажуть виробники.

Вітаємо команду Big Wines із таким значним досягненням і бажаємо не менш вагомих здобутків у майбутньому!

Berliner Wine Trophy — один з наймасштабніших та престижних винних конкурсів світу, який 20 років проходить під егідою Міжнародної організації винограду та вина (OIV) й Міжнародним союзом енологів (UIOE). Винороби, сомельє, винні критики, Masters of Wine, виноградарі, профільні журналісти та трейдери — до журі цього конкурсу долучають лише найкращих експертів. А кількість представлених зразків у середньому становить понад 15 000 заявок на рік (конкурс має два різних сезони). І лише 30 % учасників можуть отримати нагороди.

Про проєкт BIG WINES BIG ART limited edition читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2 (2023). Журнал можна завантажити безкоштовно за посиланням або придбати друваний примірник. Для цього звертайтеся за контактами:

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті