«Технології та інновації: ягідництво та переробка» Міжнародна науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 14-15 грудня 2017 року у Львові

 «Технології та інновації: ягідництво та переробка»  Міжнародна науково-практична конференція  для представників ягідної та переробної галузей відбудеться  14-15 грудня 2017 року у Львові

Слідом за успішною конференцією «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту», яка відбулася в червні в Вінниці, а також у відповідь на численні побажання учасників заплановане проведення дводенної конференції для професіоналів і початківців ягідного бізнесу. Місцем проведення обрана Львівська область – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка. 14 грудня о м. Львів відбудеться науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка», що складається з двох секцій з успішного ягідництва, переробки ягід та експорту продукції, а 15 грудня відбудеться бізнес-тур у провідні ягідне та переробне підприємства регіону.

На думку експертів ягідного бізнесу, чотирма основними ягідними культурами в Україні є суниця садова, малина, чорна смородина та лохина. А за право замикати ТОП-5 сьогодні «борються» жимолость, червона смородина й ожина. Тематика конференції містить виступи науковців, експертів і практиків кожної з цих культур в контексті підсумків сезону 2016 року.

Головні теми конференції.

Секція 1. Аналітична:

– аналіз площ ягідних насаджень в Україні та прогноз розвитку галузі на 2017 рік;

– ринок свіжих ягід в Україні: яка ягода продається найкраще;

– ринок органічних ягід: чи реальний його розвиток?;

– експорт ягід, або що бажають споживати Європа й Азія;

– диверсифікація продажів: свіжа чи заморожена ягода?;

– ягідна продукція в розрізі різних каналів збуту: опт/супермаркети, експорт, переробка;

– створення контрактного виробництва на базі ягідника: послуги з виробництва соків, випуск ягідного пива, морозива, кондитерських виробів.

Секція 2. Виробнича:

– правильний підхід до вибору посадкового матеріалу;

– планування ягідної плантації та підготовка ґрунту залежно від культури;

– перевагу – нішевим культурам: жимолость, ожина, аґрус або червона смородина?

– малина – ягода номер один на ринку; поради експерта світового рівня;

– органічне ягідництво: досвід успішного практика

Секція 3. Технологічна:

– кліматичні колізії і як уберегти від них урожай;

– захист ягід від шкідників і хвороб – ефект гарантований;

– малинові тунелі: як окупити свої витрати в найкоротші терміни і отримати реальний прибуток;

– сучасні машини для ягідника;

– вирішальний фактор продажів – упаковка продукції;

– вимога часу – шокова заморозка;

– створення інноваційних продуктів на основі ягід: соки, концентрати, сиропи, топінги, наливки, ягідні вина, лікери, джеми, пюре, сублімовані ягоди тощо.

Секція 4. Юридична:

– сертифікація ягідного виробництва;

– створення і захист бренду;

– врегулювання суперечок: тонкощі юридичного виробництва.

Під час Всеукраїнської конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка» відбудеться круглий стіл «Сертифікація ягідного виробництва. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок», організований Генеральним юридичним партнером конференції – компанією «Пахаренко і партнери».

15 грудня запланований бізнес-тур для ягідників, який включає в себе відвідування одного з найкращих ягідних розсадників України, де пройде майстер-клас з обрізки лохини високорослої. Учасники бізнес-туру відвідають одне з найбільших переробних підприємств регіону, що спеціалізується на ягодах.

Варто зазначити, що захід отримає значну підтримку ЗМІ – як центральних, так і регіональних. Масовану інформаційну підтримку надасть організатор конференції – видавничий проект «Технології та Інновації». У портфелі видавництва «Технології та Інновації» – три галузеві професійні журнали: спільний українсько-польський проект «Ягідник», журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» та «Горішник» (загальний разовий тираж друкованих видань – 15 тис. примірників).

До участі в конференції запрошені власники і керівники ягідних господарств, фермери, а також початківці-ягодоводи і всі, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідною тематикою. У конференції візьмуть участь представники українських та зарубіжних компаній з переробки ягід (заморозка, сушка, консервування, виробництво соків, міцних напоїв, плодово-ягідних вин тощо). Плануються столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, а також компаніями-експортерами ягід і плодово-ягідної продукції.

Головна мета конференції – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, просування ягідної продукції на внутрішньому і зарубіжних ринках, сприяння продажу та експорту української ягоди. Обмін досвідом, думками, новими технологіями та рецептурами, спілкування з колегами з України та інших країн, дегустації та презентації продукції – все це чекає на учасників конференції «Технології та інновації: ягідництво та переробка».

У програмі конференції – виставка новітніх технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів українських та іноземних компаній.

Відбудеться виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств, а також народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід.

У другий день конференції буде організований масштабний бізнес-тур у ягідний розсадник «Долина-Агро»: лохина in vitro, майстер-клас з зимової обрізки лохини.

Головний Діловий партнер – компанія «Долина-Агро»

Головний Організаційний партнер – Асоціація «Ягідництво України»

Науковий патронат конференції здійснює Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України.

Конференції надають сприяння ГС «Укрсадпром» і Гільдія медоварів України.

Головний Інформаційний партнер – журнал «Ягідник».

Генеральний медіа-партнер – польський журнал Jagodnik

 

Умови участі в конференції:

Вартість участі:
1-й конференц-день + бізнес-тур – 1600 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з базою контактів і фінальні презентації спікерів, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників пакету видань журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» встановлені пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Координатор проекту:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759-25-83

Для реєстрації учасників звертайтесь:
Марина Радчик, тел.: +38 (068) 424-21-80

Вікторія Ковтунович, тел.: +38 (096) 994-38-77

Надія Рачковська, тел.: + 38 (063) 056 47 88

Для реєстрації партнерів конференції:
Вікторія Ковтунович, тел: +38 (096) 994-38-77, +38 (099) 133-20-17

Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759-25-83, +38 (095) 607-09-04

Ольга Казазаєва, тел.: +38 (050) 823 38 69

Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, видавець проекту «Технології та Інновації».

 

e-mail: drinksgallery@ukr.net

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар