Соки прямого віджиму від «Садів Карлівщини»: на межі садівництва нового покоління та перевірених традицій

 Соки прямого віджиму від «Садів Карлівщини»: на межі садівництва нового покоління та перевірених традицій

Натуральні напої та джеми – важлива складова сучасного тренду на здоровий спосіб життя та споживання екопродуктів. Соки прямого віджиму вже зайняли свою нішу на європейському ринку і починають завойовувати українського споживача. Втім, у вітчизняних виробників ще багато завдань: формування культури споживання, виокремлення в свідомості людей здорових напоїв із загального ряду соків. Та як свідчить досвід успішних вітчизняних переробних підприємств, виробництво соків, сидрів, плодово-ягідних вин та інших продуктів переробки – це не тільки дієве вирішення проблеми перевиробництва свіжих плодів, а й можливість отримати додаткові прибутки.

Яскравою ілюстрацією цього на практиці є досвід ТзОВ «Сади Карлівщини» – єдиного підприємства на Полтавщині, яке виробляє соки прямого віджиму. До того ж компанія стала переможцем конкурсу дегустації соків прямого віджиму під час IV Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки «Від землі – до готового продукту», організованої проектом «Технології та Інновації» у березні 2019 року в Черкасах.

Тут на 120 га родючих земель розкинулися насадження плодово-ягідного підприємства – яблуні, груші, сливи, черешні, абрикоси, алича, а також суниця садова, малина та смородина. Фахівці господарства впроваджують кращі українські та європейські технології садівництва, адже їхня мета – не просто хороший урожай, а якісна та екологічно чиста продукція.

Про діяльність підприємства журналістам видання «Садівництво і Виноградарство. Т.І.» розповіли директор підприємства Володимир СЛЄПЦОВ та технолог Анатолій НАРЕТЯ.

З продовженням статті можна ознайомитись у свіжому випуску журналу “Садівництво та Виноградраство. ТІ”. Поспішіть замовити передплату або примірник ТУТ.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар