Сьогодні відзначається Міжнародний день джину з тоніком: історія та рецепт коктейлю

 Сьогодні відзначається Міжнародний день джину з тоніком: історія та рецепт коктейлю

19 жовтня – день найміцнішого союзу G&T – джину та тоніку, адже це чи не найпопулярніший коктейль у світі!

Міжнародний день джину з тоніком почали відзначати порівняно недавно – в 2010 році. Незважаючи на те, що це найпростіший у приготуванні напій, він залишається одним із найпопулярніших.

А про виготовлення джинів виробника «Рябцев дистилері» зможете прочитати у новому випуску журналу «Напої. Технології та Інновації», що вже зовсім скоро вийде друком.

Ідея змішувати гіркий тонік з ароматним джином прийшла в голову британцям, які воювали на території Індії в XVIII столітті. Солдати лікували малярію хінним напоєм. Він був у ті часи дуже гірким. Щоб цю “мікстуру” було приємніше пити, вони почали змішувати її з джином, який тоді коштував копійки і вважався напоєм для злиднів.

Сьогодні рецепт коктейлю “Джин-тонік” не дуже відрізняється від початкової версії. У нього входить три інгредієнти: тонік, джин і свіжий лайм. Сучасний тонік не такий гіркий, яким він був у XVIII столітті, в нього додають мало хініну і підсолоджують.

Катерина Лавренова, СЕО & Founder Української Академії Дистиляції, пропонує такий рецепт коктейлю:

  • 50 мл Academy GIN;
  • 150 мл тоніку;
  • лід;
  • додати скибочку лайму та прикрасити гілочкою розмарину або чебрецю.

Читайте також: Відомі результати конкурсів Independent GIN Tasting Competition і КоронаПерегона 20/21 – Distillation Crown 20/21 – GINgle bell`s rock»

Крафтові дистиляти в Україні: стан і перспективи

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті