IX Міжнародний форум виноробів і сомельє відбудеться у Києві 24 листопада
СМАЧНЕ ПИВО І НОВІ ВРАЖЕННЯ ПРОПОНУЮТЬ У BEERMASTER BREWERY
Нині крафтові пивовари ставлять перед собою амбітні цілі, популяризуючи свій продукт та водночас навчаючи українців культури споживання пива. Адже пиво – це напій, що потенційно здатен стати улюбленим навіть для тих, хто наразі віддає перевагу чомусь іншому. «Нема людей, які не люблять пиво. Є ті, хто поки що не знайшов «свій» смак. І ми активно працюємо над тим, щоб допомогти їм це зробити», – зауважує Віктор ВАЩУК, шефбровар Beermaster Brewery. Один з принципів діяльності цієї броварні – прагнення багато експериментувати та регулярно пропонувати споживачам цікаві новинки. Пиво в українському стилі з бузиною, Sour з ананасом, Coffee Corretto з кавовим смаком – ці та багато інших цікавинок від пивоварів-експериментаторів знаходять своїх поціновувачів завдяки креативності рішень. А ще – націленості на результат. Адже навіть у непрості для будь-якого бізнесу воєнні часи команда Beermaster Brewery працює над розширенням мережі реалізації та вдосконаленням тих проєктів, які вже працюють.
З амбітними цілями на майбутнє
Beermaster Brewery – київська броварня, що належить до мережі «Сільпо». Її відкрили у 2021 році, й відтоді зуміли успішно розвинути цю справу. Зараз у маркетах мережі працює 20 корнерів розливного українського крафтового пива, де основою асортименту є саме пиво броварні Beermaster Brewery.
– Маємо намір розвиватися й надалі – плануємо збільшити наші потужності й відкрити ще одну броварню. Нинішніх потужностей не вистачає, тому додаткові обсяги варимо за моїми рецептами в інших виробників. Тож пивоварня завантажена, й фінансові показники у нас непогані. Свого часу відкриття ще одного виробництва ми відстрочили через повномасштабну війну. Однак у 2026 році маємо намір все ж втілити наш задум – відкрити в Києві ще одну броварню з рестораном та пабом, – каже Віктор Ващук
Команда Beermaster Brewery активно працює над розвитком свого бренду.
– Ми постійно працюємо над розвитком бренду. Вкладаємо ресурси в рекламу, проводимо різноманітні колаборації, просвітницькі заходи, беремо участь у фестивалях. Адже крафтове пиво відрізняється від масмаркету, й про це потрібно розповідати широкому колу споживачів. Звісно, коштує воно дорожче. Проте тенденції змінюються, і нинішня молодь прагне пити різноманітне й цікаве пиво, а не лише ту класику, яка на ринку вже багато років. Класичному пиву віддають перевагу люди старшого віку. Натомість потенційні споживачі крафту – це люди 21–50 років. Позатим, коли людина більше дізнається про певні сорти пива, дегустує їх, то згодом вона таки може змінити вподобання. І коли відбувається саме так, це дуже надихає, – розповідає пивовар.
Чіткість технології та якість сировини
На пивоварні встановлена система для пивоваріння з обладнанням чеського виробництва Czech Brewmaster. Свого часу устаткування спроєктували так, щоб на ньому можна було варити пиво будь-яких стилів та сортів. Броварі мають п’ять ЦКТ та десять форфасів для дозрівання пива, а також лінію розливу в банку і пляшку. А з часом планують провести реконструкцію потужностей та встановити додаткові ЦКТ.
Якість продукції контролюють у мінілабораторії. З допомогою устаткування від «Донау Лаб Україна» є змога чітко визначати вміст кисню, спирту та інші показники на всіх етапах виробництва. Використовуючи професійний мікроскоп, фахівці отримують всю потрібну інформацію про стан дріжджової культури, можливу наявність патогенів.
Професійну водопідготовку забезпечує устаткування від компанії «Екософт». Перед використанням вода проходить чотири ступені очищення. Від вмісту макро- та мікроелементів воду очищують з допомогою осмотичної установки. А згодом всі необхідні компоненти додають відповідно до рецепта того сорту пива, який мають намір приготувати.
Продовження матеріалу ви зможете прочитати у нашому журналі за посиланням:
Читайте також: DOCTOR PROTS: УНІКАЛЬНІ ДИСТИЛЯТИ, ЯКІ ВАРТІ ЗОЛОТА
А ще більше цікавих статей про виноробство, пивоваріння ви можете прочитати у наших журналах. Електронна версія доступна до завантаження безкоштовно на період війни: https://techdrinks.info/product-category/2023-2024/.
Журнал «Пиво. Технології та Інновації» виходить друком у форматі «перевертайко» 2 в 1 з журналом «Напої. Технології та Інновації». Адже з початку воєнного стану два видання «Напої. Т. І.» та «Пиво. Т. І.» об’єдналися і виходять одночасно.
Щоб придбати друкований випуск нового журналу або
передплатити видання на 2025 рік, звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com
Передплата триває!