Сертифікати на процедури по догляду за обличчям від Медцентру Яни Кравчук розігрували на Винному клубі

 Сертифікати на процедури по догляду за обличчям від Медцентру Яни Кравчук розігрували на Винному клубі

3 березня впродовж Винного клубу «Галерея» відбувся розіграш цінних подарунків – напоїв від партнерів Винного клубу: «Винного дому Гігінеішвілі», компанії Sarajishvili. Двоє гостей отримали сертифікат для догляду за обличчям від ексклюзивного партнера Винного клубу «Галерея» – Медцентру Яни Кравчук. Також кілька гостей виграли набори журналів медіагрупи «Технології та Інновації», до яких увійшли видання «Напої. Технології та Інновації», Beer Technologies, каталог BEER.Inside.

Медичний центр заснувала лікарка Яна КРАВЧУК. Сучасний приватний медичний центр надає широкий спектр косметологічних послуг на високому професійному і технологічному рівні. Медичний центр Яни Кравчук – це команда професіоналів, що прагнуть до саморозвитку і самонавчання, до постійного підвищення рівня і якості косметологічних послуг.

На Винному клубі «Галерея» розіграли два сертифікати на процедуру мезотерапії. Як розповіла Яна Кравчук, засновниця Медичного центру, мезотерапія – дуже корисна процедура, яка підходить для будь-якої шкіри й надає їй сяяння, зволоження та омолодження. Тому учасники дегустації, які отримали такий подарунок, відчують на собі чудодійний ефект процедури. Цим унікальний Винний клуб «Галерея», який дозволяє гостям не тільки відкрити для себе нові якісні вина, а й отримати цінні подарунки.

Винний клуб «Галерея» – це, насамперед, галерея вражень та емоцій. Засідання Винного клубу «Галерея» будуть проходити щомісяця в Рівному та  інших містах України. Для учасників і партнерів Клубу організатори планують проводити презентації продукції українських та європейських виробників вин, коньяків, віскі, пива, сидрів, соків, а також продуктів харчування. До виступів на засіданнях Винного клубу запрошуватимуть як відомих виконавців, так і артистів-початківців, які демонструватимуть свій талант та натхнення й надихатимуть учасників Винного клубу.

Варто наголосити, що Винний клуб «Галерея» має на меті популяризацію якісних напоїв, виховання і просування культури їх споживання з наголосом на свідомому і помірному споживанні алкоголю. Учасниками засідань можуть бути лише дорослі люди, віком  від 18 років.

Дегустації проводяться із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог!

Із приводу участі та партнерства з Винним клубом «Галерея» звертайтеся за контактами:
Ірина Петронюк, координатор проєкту: +38 096 49 16 692 (viber),
Ірина Калюжна, тел. +38 096 45 87 682 (viber), reklama.nti@ukr.net

Пропонуємо переглянути відео про те, як відбулося засідання Винного клубу “Галерея” “Чарівна країна – чарівним жінкам”, на відео від партнерів заходу – медіацентру “Третя столиця”.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар