Росіяни пограбували коньячний завод «Таврія»

 Росіяни пограбували коньячний завод «Таврія»

Із коньячного заводу «Таврія», що в Новій Каховці на Херсонщині, російські загарбники вивозили обладнання. Про це в коментарі «Укрінформу» розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

– На завод заїхало дуже багато транспорту. Як мені повідомили, майже всю ніч транспорт із території підприємства виїздив і вивозив накриті брезентом вантажі, – зазначив міський голова.

Він припускає, що викрасти російські загарбники могли з підприємства автоматичні лінії розливу та найбільшу цінність – спирти для унікального колекційного коньяку.

Дім марoчних кoньяків «Таврія» – oдне з ключoвих винoрoбних підприємств України. Експoртні ринки кoмпанії: Естoнія, Литва, Німеччина, Ізраїль, Китай, Канада, Ізраїль, Німеччина, Китай, Тайвань, Іспанія, загалом понад 15 країн світу. Компанія ПРАТ «ДМК «ТАВРІЯ» зареєстрована в жовтні 1998 року. З 1970 по 2011 роки продукція ДМК «Таврія» отримала на Міжнародних дегустаційних конкурсах та виставках 108 золотих, 94 срібних, 38 бронзових медалі, 4 спеціальні нагороди «Зірка Продекспо» та 9 Гран-Прі.

Джерело: novakahovka.city

Читайте також:
З вірою в Перемогу рухаємося вперед!
На Одещині з’явилася нова «Винарня Офіусса»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті