Романс кохання: напередодні Дня всіх закоханих у Рівному збирають виноманів і винолюбів

 Романс кохання: напередодні Дня всіх закоханих у Рівному збирають виноманів і винолюбів

9 лютого 2021 року всі, хто хоче розумітися на натуральних високоякісних винах, хто любить справжнє і цінує якість свого життя, запрошуються на незвичайну вечірку з романтичною назвою «Романс кохання».
 

Ця подія стане успішним відновленням легендарного Винного клубу «Галерея», який заснувала 2010 року відома журналістка, організаторка винних балів Катерина Конєва. Винний клуб «Галерея» – це ГАЛЕРЕЯ смаків, ароматів, галерея цікавих зустрічей і незвичайних емоцій, це ваше відкриття світу напоїв і ваше свято!
 

Чекаємо всіх любителів якісного вина о 17:30 у ресторані SAIGON (м. Рівне, проспект Миру, 10).

У програмі заходу «Романс кохання»:

  • дегустація вин від молодого, але вже дуже успішного українського бренду Leleka Wines, яку проведе член Асоціації сомельє України Віта Дмитренко;
  • музичний виступ фіналіста телешоу «Голос країни», яскравого і динамічного українського артиста NAZARIY – Микола Бобрик;
  • дегустація міцних напоїв – закарпатських плодово-ягідних палинок від партнера Винного клубу «Галерея» Віктора Феєра (Перша Закарпатська палинчарня).
  • Презентація винного меню від ресторану SAIGON, яке презентує директор ресторану Юрій Кузнєцов.

Сомельє за професією, винолюб і знавець українських, і не тільки вин Віта Дмитренко на прикладі вин ТМ Leleka Wines розповість про всі тонкощі споживання вин із їжею. Духмяне вино, романтична музика і вишукані страви віднесуть усіх на острів кохання та подарують гостям святковий настрій. А допоможе в цьому співак NAZARIY, який у своїх піснях розповість, де саме живе та, справжня, Любов.

Ресторан SAIGON презентує вишукані страви, спеціально підібрані до вин ТМ Leleka Wines, які будуть представлені на дегустації. А саме, гостям пропонується скуштувати:

Leleka Wines Шардоне біле сухе;
Leleka Wines Мерло червоне сухе;
Leleka Wines червоне напівсолодке.

Leleka Wines – це вина, призначені для справжніх поціновувачів якісних напоїв вина. Виготовлені з винограду, котрий росте під ніжним сонцем Південної Бессарабії – найдавнішому виноробному регіоні, Leleka Wines – це взірець поєднання тонкого аромату і надзвичайних смакових якостей, створених за допомогою сучасних технологій.

«Романс кохання» – це ще й невимушене спілкування бізнес-еліти Рівного та регіону в колі поціновувачів якісних вин. Це перший крок у захопливий світ різноманітних напоїв. Чому перший крок? Тому що «Романс кохання» – перша подія, із якою стартує відновлений Винний клуб «Галерея». Попереду – низка подібних заходів, які презентуватимуть продукцію українських, і не тільки виробників вин, коньяків, віскі, сидрів, соків, а також продуктів харчування, і, що найважливіше, створюватимуть для гостей атмосферу свята. До участі в засіданнях запрошуватимуться як відомі виконавці, так і артисти-початківці, які демонструватимуть свій талант та натхнення, і надихатимуть учасників Винного клубу.

Засідання Винного клубу «Галерея» будуть проходити щомісяця, в Рівному та  інших містах України. Організатори планують також проводити винні тури на виноробні, обов’язково – з дегустаціями. А ще у планах «Галереї» – проведення в місті Рівному першого Винного балу, який також стане відновленою традицією автора ідеї проєкту Катерини Конєвої.

Варто наголосити, що Винний клуб «Галерея» має на меті популяризацію високоякісних напоїв, виховання і просування культури їх споживання, з наголосом на свідомому і помірному споживанні алкоголю. Учасниками засідань можуть бути лише дорослі люди, від 18 років.

Запрошуємо всіх поціновувачів вин на перше засідання Винного клубу «Галерея»! Чекаємо вас о 17:30 у ресторані SAIGON (м. Рівне, проспект Миру, 10). Тривалість заходу – 4 години. Вартість участі – 350 грн.
Захід пройде з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та правил. Запис – за попередньою реєстрацією.

Дрес-код – cocktail (нарядні сукні для жінок, костюми для чоловіків).

Контакти:  

Катерина Конєва, президент Винного клубу «Галерея»: +38 067 238 18 51 (viber), kateryna.koneva@gmail.com

Ірина Калюжна, координатор проєкту: +38 096 458 76 82 (viber), reklama.nti@ukr.net (реєстрація на захід)


 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар