Роман Даниляк, «Галицьке гроно»: «Ми не просто вирощуємо виноград і виготовляємо вина, ми популяризуємо вино та його споживання!»

 Роман Даниляк, «Галицьке гроно»: «Ми не просто вирощуємо виноград і виготовляємо вина, ми популяризуємо вино та його споживання!»

Компанію «Галицьке гроно» заснували Роман Даниляк і Мирон Зворський, які вісім років тому посадили перші кущі винограду в селі Угри Городоцького району Львівської області. Нині на плантаціях компанії, окрім столових, вирощують і технічні сорти, із яких виготовляють авторські вина. Це, зокрема, Соляріс, Каберне-кортіс, Мускаріс, Йоханітер, Совіньє грі, та інші.
 

Про досвід виноробства журналістам видання «Напої. технології та Інновації» розповів Роман Даниляк:

–  Виготовлення авторських вин – це зовсім інший досвід, який потребує неабияких знань. Колись я робив вино і думав: «О, класно, я вмію виготовляти вино!». А коли почав більше про це дізнаватися, то зрозумів, що таки не вмію цього робити. Тому ми проходили низку спеціалізованих навчань. Окрім того, Спілка виноградарів і виноробів Львівщини запрошувала фахівців з Одеської національної академії харчових технологій, де функціонує кафедра технології вина та сенсорного аналізу, а також виноробів, які проводили лекції і навчання з правильного виготовлення вина, – каже виноградар.

Авторські вина Friend’s winery реалізовуємо на виставках, ярмарках і фестивалях. До пандемії коронавірусу та карантинних обмежень ми кожної суботи й неділі брали учать у тематичних заходах по всій Західній Україні: в Тернополі, Коломиї, Івано-Франківську тощо.
Нашою родзинкою є авторське вино «Білий птах» – купаж сортів Дублянський і Соляріс. Перший з них має дуже хорошу ароматику, але не має кислотності, а другий навпаки – має більшу кислотність. Тому ми купажуємо два сорти винограду, щоб вино мало і гармонійний смак, і хороший запах, і приємний післясмак. Також популярні наші вина мерло, каберне, совіньон грі, а також рожеві вина.

Ми не просто вирощуємо виноград і виготовляємо вина, ми популяризуємо вино та його споживання! А коли ти бачиш результати своєї праці, це ще більше запалює і мотивує.
За матеріалами журналу «Напої. технології та Інновації»

 

За матеріалами журналу “Напої. Технології та Інновації” №2.
 

Читайте також:

Родинна виноробня Зелениці: у виноробстві потрібно шукати своє, робити відступи від усталених правил і стереотипів

 

Оформити передплату журналу «Напої: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net


Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар