Рікардо Нуньєс: «Україна має всі шанси стати виробником вина на міжнародному рівні»

 Рікардо Нуньєс: «Україна має всі шанси стати виробником вина на міжнародному рівні»

Україна має всі шанси стати виробником вина на міжнародному рівні. Таку думку висловив Рікардо Нуньєс, засновник виноробної компанії Vinos de La Luz, на обговоренні «Майбутнє вина: погляд виноробів», що відбувся впродовж Odessa Wine Week. Медіагрупа «Технології та Інновації» – інформаційний партнер заходу.
 

– Я впевнений, що в України є можливість бути виробником вина на міжнародному рівні. Для цього, насамперед, українським виноробам потрібно об’єднатися в загальну спільноту (як, наприклад, Wine оf Argentina або Wines оf Spain) та обрати один кращий вид винограду, якій буде представляти українське вино на міжнародній арені, – розповів під час виступу фахівець.
 

Також Рікардо Нуньєс зазначив, що українські винороби повинні виготовляти високоякісне вино і представляти його на міжнародних конкурсах.

Окрім того, неодмінно треба переконувати українців, щоб вони обирали своє вино. Адже, за словами фахівця 50-60% вин в Україні – імпортні.

Ці кроки, за переконанням Рікардо Нуньєса, допоможуть Україні долучитися до міжнародної спільноти виноробів.

Читайте також:

Пивоварам, сидрівникам і дистиляторам пропонують зварити напій із черешнею!

Роман Даниляк, «Галицьке гроно»: «Ми не просто вирощуємо виноград і виготовляємо вина, ми популяризуємо вино та його споживання!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар