Пивоварня «Правда» презентувала 4 новинки

 Пивоварня «Правда» презентувала 4 новинки

Пивоварня «Правда» нещодавно презентувала лімітовані новинки, зварені в колаборації з пекарнею для людей з ментальною інвалідністю Good Bread, ірландською пивоварнею The White Hag, португальською пивоварнею Dois Corvos та з PUNISHER.

Перша новинка – пиво, зварене спільно з пекарнею для людей з ментальною інвалідністю Good Bread. Це Stout на бельгійських дріжджах, зварений на бленді солодів, які створюють неймовірний аромат житнього свіжоспеченого хліба, діляться виробники.

West Coast Hazy IPA зварена ірландською броварнею The White Hag.

– Колаборація двох пивоварень вилилась у колаборацію двох стилів пива: класичному West Coast IPA ми надали ароматичних нот, які характерні для Hazy IPA, завдяки бленду хмелів Citra, Simcoe та Сentennial. Це пиво має гармонійний баланс між гіркотою та солодовим тілом і неймовірний аромат, – кажуть виробники.

Water your Freedom – спільне пиво з португальською пивоварнею Dois Corvos. Це NEIPA, де добре приховані 6,3 % алкоголю, а бленд хмелів Falconers Flig, Simcoe, Talus та Cryo Mosaik наповнять келих ароматом білих квітів, спілого абрикосу, трохи винограду та відтінком хвої з мʼякою та соковитою текстурою в смаку.

Спільно з PUNISHER зварили Triple IPA – дуже міцне та насичене пиво. Для варки цього пива використали 40 кг хмелів: Cascade, Chinook та Columbus.

Про те, як працює Театр пива «Правда» зараз, як змінився напрямок діяльності пивоварні з початку повномасштабної війни, читайте в журналі «Пиво. Технології та Інновації» №2 (2023 р.), який можна завантажити безкоштовно.

Нагадуємо, що це перший номер від початку повномасштабної війни, який вийшов друком. На сторінках журналу – тільки ексклюзивна інформація. Щоб придбати друкований примірник, звертайтеся в редакцію за контактами:

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті