Пивоварня MOVA вийшла на ринок Данії

 Пивоварня MOVA вийшла на ринок Данії

Пивоварня MOVA вийшла на ринок Данії за сприяння Офісу з розвитку підприємництва та експорту й реалізовує свою продукцію у магазинах ритейлера Соор.

MOVA була однією з компаній, яку спеціалісти Офісу відібрали відповідно до запиту Coop та рекомендували до розгляду. Представники MOVA та Coop зустрілися, після чого тестові зразки продукції поїхали до Данії. Паралельно відбувалося підписання угоди та адаптація продукції до данського ринку. У межах співпраці вже було поставлено 32 400 пляшок до Данії.

– Ми вдячні Офісу з розвитку підприємництва та експорту за допомогу у виході на ринок Данії. Ми тільки почали розвивати експортний напрям, але завдяки Офісу вже маємо у портфоліо такий потужний кейс з Соор, ще й під час повномасштабної війни. Тепер наші сорти пива Pilsner, Amber Ale та Blanche реалізують у магазинах одного з найбільших ритейлерів Данії, — кажуть у MOVA.

Команда MOVA тільки почала відкривати для себе експортний напрям. Команді вже вдалося взяти участь в декількох торговельних місіях та виставках. У 2022 році компанія була представлена на колективних стендах України на виставках Sial, ProWein. Також у 2022 році постачали пиво до Норвегії.

Зараз команда MOVA веде перемовини про потенційні постачання продукції з країнами Балтії, Іспанії, Португалії, Польщі та Ісландії.

– Для успішного експорту (зокрема, на ринок Данії) важливо розуміти, наскільки ваш продукт відповідає смакам населення. Дуже дієвий інструмент – store check, тобто моніторинг полиць. Промоніторивши мережі, куди ви хочете зайти, можна визначити потенційних конкурентів, цінову політику продукції, її види тощо. Також рекомендуємо відвідувати профільні виставки, під час яких можна дізнатися про тренди, нові продукти та завести корисні знайомства, — радить Валентина Ляшенко, експертка Офісу з сорсингового напряму, яка виступала фасилітатором у перемовинах між Соор та MOVA.

Компанія Coop Danmark A/S володіє мережами магазинів SuperBrugsen, Kvickly, Dagli’Brugsen, Irma, 365discount, fakta у всій країні. Компанії належить понад тисяча магазинів зазначених мереж – від великих універмагів до місцевих мінімаркетів. Частка компанії в загальному обсязі товарообігу підприємств роздрібної торгівлі Данії становить 38 %.

Компанія Coop стала першим данським ритейлером, що почав передавати в Україну екстрену допомогу, — продукти тривалого зберігання, теплі ковдри, одяг, засоби гігієни, а також речі для задоволення основних потреб. Всього у співпраці з іншими данськими компаніями та Конфедерацією данської промисловості до України було відправлено 11 вантажівок з продукцією.

Читайте також:
Долаючи виклики сьогодення: як підприємствам зекономити на електроенергії

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті