Пивоварня Litopys відкрила перший TAPROOM у Києві

 Пивоварня Litopys відкрила перший TAPROOM у Києві

Нещодавно відбулося відкриття першого TAPROOM пивоварні Litopys у Києві, у ЖК «Патріотика». Ідея нового закладу, в якому в одному залі можна скуштувати каву зі смаколиками, а в іншому – випити бокал пива із закусками, одразу сподобалася відвідувачам. Адже на відкриття TAPROOM завітало значно більше гостей, ніж очікувалося, і вони ділилися схвальними відгуками та позитивними оцінками. Більше про новий TAPROOM журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розповіла керуючий партнер броварні Litopys Неллі Давніченко.

– Спочатку була ідея відкрити TAPROOM, щоб споживачі могли насолоджуватися нашим пивом. Проте згодом вирішили поєднати в одному закладі два, здавалося б, різні напрямки, і в іншому залі зробили кав’ярню. Ідея полягає в тому, що в нашому TAPROOM можна відпочивати цілою сім’єю: дружина з дітьми може посмакувати кавою із смаколиками, а чоловік може випити пива. Ми можемо задовольнити потреби різних категорій наших гостей. За результатами нашого відкриття бачимо, що такий задум дуже сподобався відвідувачам, – каже Неллі Давніченко.

TAPROOM має цікавий дизайн. Тут відмічається контраст білого й чорного. Заклад також оформили максимально сучасним оздобленням.

– Головна ідея закладу сходиться з головною ідеєю нашої броварні: ми прагнемо довести пересічному українцю, що для того, щоб спробувати справжнє якісне крафтове пиво, не обов’язково перетинати кордони. Це пиво можна спробувати в нашому TAPROOM. Адже українське пиво нічим не гірше, ніж закордонне. Ми несемо крафтову культуру в маси, хочемо ознайомити з нею все більше людей. До того ж зараз вкрай важливо розвивати нашу економіку і працювати на результат. Тому ми ще й розвиваємося, щоб створювати нові робочі місця.

У TAPROOM можна спробувати всі сорти Litopys. А це лінійка із 13 постійних сортів. Виробники також постійно експериментують, вивчаючи вподобання споживачів. Тому в TAPROOM можна буде спробувати й новинки.

На відкриття тапруму прийшло багато відвідувачів навіть з околиць Києва. Була організована цікава розважальна програма з дегустацією пива та вікториною. Один із подарунків, який виграли на вікторині, – екскурсія на броварню Litopys.

– Нам дуже приємно, що в TAPROOM на відкриття завітало так багато людей. Серед них є і постійні клієнти, і нові. Ми намагаємося забезпечити високий сервіс для наших клієнтів, щоб вони почували себе особливими. Частину коштів з реалізації продукції на відкритті ми передали на потреби Збройних сил України, зокрема нашим знайомим, котрі служать на Донецькому напрямку. Також ми вирішили виділити певну кількість кег, кошти з реалізації яких одразу будемо перераховувати на підтримку наших захисників, – ділиться Неллі Давніченко.

Читайте також:
Добре пиво для добрих людей: Bartik Beer
Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: новий номер можна завантажити безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті