«Жіноче» пиво дегустуватимуть на XII Форумі пивоварів, рестораторів та виробників напоїв

 «Жіноче» пиво дегустуватимуть на XII Форумі пивоварів, рестораторів та виробників напоїв

«Жіноче» пиво дегустуватимуть на XII Форумі пивоварів, рестораторів та виробників напоїв, що відбудеться 18–19 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Пиво зварили жінки-пивоварки у рамках колаборації 8 березня на броварні Beermaster. Детальніше про ексклюзивну колаборацію проєкту «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розповіла співзасновниця пивоварні Divchata Ксенія ЛИТВИНЮК.

За словами Ксенії Литвинюк, колаборація жінок-пивоварок відбулася насамперед для того, щоб посилити роль жінки в пивоварінні:

– У багатьох українців та споживачів пива загалом побутує враження, що пиво варять тільки чоловіки, що це більш чоловічий напій. Загалом зібралося 11 жінок із різних куточків України, які працюють у цій галузі дуже давно. Наша колаборація спрямована насамперед на те, щоб підсилити місце жінок-пивоваринь у пивному суспільстві. Ми прагнули показати, що жінок-пивоваринь достатньо багато, хоч і не так багато, як чоловіків, і що жінки роблять класні продукти й хочуть нагадувати про себе. Також важливо, щоб молоді люди, які обирають свій професійний шлях, вступали в університети на спеціальність пивовара та не боялися, що пивоваріння – це тільки про чоловіків.

Під час колаборації варили пиво Stone Berliner. Під час варки використали багато фішок, про одну з яких розповідає Ксенія Литвинюк:

– Ми робили таку річ, яку я побачила вперше в Україні, – піднімали температуру сусла розпеченим камінням. Цю ідею запропонував втілити в життя шеф-бровар пивоварні Beermaster Brewery Віктор Ващук. Каміння розігрівали на кухні Beermaster & Pub та занурювали в сусло. Дуже цікаво, як буде смакувати пиво, виготовлене з такою фішкою. Також ми додали в пиво рожевий перець. Загалом буде легке пиво з пряною ароматикою.

– Stone Berliner, який ми варили, – легкий та питкий, із додаванням трьох перців – чорного, білого і рожевого. Тому воно буде досить цікаве, легке. Окрім розпечених каменів, під час варіння цього пива ми використали ще одну технологію – шишковий хміль на затирання, закислення в котлі – Kettle Souring. На бродіння і доброджування – купа ароматних перців, – каже шеф-бровар пивоварні Beermaster Brewery Віктор Ващук.

XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбудеться 18–19 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Форум організовує медіагрупа «Технології та Інновації», видавці відомого професійного журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації». Що заплановано під час форуму – читайте на сайті.

Щодо участі у Форумі звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Також зареєструватися на Форум можна за посиланням, заповнивши гугл-форму.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті