«Промисловий холод 2018»: що чекає на учасників виставки

20 — 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» весняний бізнес-сезон на холодильному ринку України відкриє XVII міжнародна виставка технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод 2018».

Динаміка розвитку «Промислового холоду» цього року явно сигналізує про позитивні ринкові тенденції. Експозиція виставки зросла майже вдвічі, в середньому на 20% зросла площа стендів, 25% компаній вперше виходять на виставку, 11% — після тривалої перерви, учасники переходять від економ-форматів до концептуальних експозицій.

На площі понад 1000 метрів квадратних 45 компаній з України і Німеччини презентують близько 160 брендів у сфері промислового і транспортного холоду, кондиціонування повітря та вентиляції, теплоізоляції, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, обладнання та аксесуарів для монтажу, ремонту, експлуатації. Серед учасників — провідні гравці галузі: BITZER, Eurocool, GREEN FROST, «Балтік Рефріджерейтінг Груп», «Домус Фрігус», «Електроніка», «Інсолар», «Мірс», «Преміум клімат», «Світовий контейнерний сервіс», «СТОР», «Стрий-холод» та ін.

Одночасно з виставкою «Промисловий холод 2018» проходитимуть форум «Індустрія торгівлі», Форум
фермерських технологій, виставка «Тепличне господарство». Вперше відбудеться Фермерський ярмарок
контрактів — новий B2B-захід, що представить крафтову продукцію від фермерів, готових співпрацювати з
торговельними мережами та закладами громадського харчування. На виставки очікується наплив власників і фахівців ритейлу, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрокомплексів, агрофірм.

Замовляйте запрошення на виставку на www.promholod.euroindex.ua. Слідкуйте за новинами на офіційній
сторінці www.facebook.com/Industrial.Cold.Expo.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар