Про інтенсифікацію культури черешні дізнаються учасники конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Про інтенсифікацію культури черешні дізнаються учасники конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові», що відбудеться 10-11 червня в м. Умань, збере не тільки власників і керівників садівничих господарств, а й провідних науковців садівничої галузі.

Зокрема, у заході візьмуть участь науковці Інституту садівництва НААН України. Наприклад, перед учасниками конференції виступить Олена Кіщак, зав. відділом технології вирощування плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН України, доктор сільськогосподарських наук.

Тема доповіді науковиці – «Реалії інтенсифікації культури черешні на сучасному етапі розвитку садівничої науки». Учасники конференції зануряться у світ вирощування черешні та матимуть можливість поглянути на особливості її вирощування з наукового погляду.

До речі, учасники конференції матимуть змогу перейняти досвід успішного вирощування черешні та інших кісточкових культур під час бізнестуру, який відбудеться на другий день конференції. Усі охочі відвідають провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

Попередня програма доступна тут.

РЕЄСТРАЦІЯ ВЖЕ ПОЧАЛАСЯ!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар