ПрАТ «ОДЕСАВИНПРОМ» тепер належить до винного холдингу PRESTIGE GROUP

 ПрАТ «ОДЕСАВИНПРОМ» тепер належить до винного холдингу PRESTIGE GROUP

ПрАТ «ОДЕСАВИНПРОМ» стало частиною винного холдингу PRESTIGE GROUP, який, своєю чергою, належить родині Братінових. Угода відбулась лише кілька днів тому (12 квітня 2023 р.). Про це повідомляє корпорація «Укрвинпром».

Нинішнє підприємство «ОДЕСАВИНПРОМ» вважається найдавнішою виноробнею України, адже є прямим спадкоємцем господарського об’єднання, історія якого починається ще з 1857 року. Тривалий час воно належало родині Гулієвих (фактично у керівництві з 1965 року) та відоме своєю торговельною маркою «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР», яка стала власністю PRESTIGE GROUP ще 2019 році. 

Виноробня мала дві локації своїх виробничих потужностей: одна була розташована на Французькому бульварі, 10, м. Одеса (де фактично підприємство орендувало приміщення у фонду держмайна та яке були продані через аукціон на початку 2022 року), друга – в селі Розівка Білгород-Дністровського району Одеської області (саме тут розташовані основні потужності, які і стали частиною холдингу).

– Родина Братінових продовжує інвестувати в розвиток українського виноробства, не зважаючи на воєнний час та скрутні часи. Адже щиро вірить в перемогу України та в бренд «українське вино»! Тому винний холдинг PRESTIGE GROUP став одним із лідерів виробництва вина національного рівня з повним циклом виробництва та відомими торговельними марками, – йдеться у повідомленні корпорації «Укрвинпром».

Читайте також:
Законопроєкт № 5762 про спрощення умов виробництва дистилятів суб’єктами малого підприємництва обговорили на засіданні за круглим столом

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті