Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

 Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

Шановні читачі та партнери! Незважаючи на надзвичайно важкий період для України, технологічний поступ все ж не зупинити. Виноградники ростуть, через кілька місяців виноградарі будуть збирати врожай та виготовляти якісні вина й інші напої. У садах та на ягідних плантаціях теж уже починає достигати врожай. Тому важливо не втрачати інформаційної підкованості, розуміти, як розвивається галузь, куди рухатися далі в цих складних умовах. Тому медіагрупа «Технології та Інновації» надає безкоштовний доступ до журналів «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Горішник»!

Журнал «Напої. Т.І.» (у виданні представлені конкретні приклади передового досвіду компаній у галузі напоїв, він також містить інформацію про новітні технології, обладнання, допоміжні матеріали, що використовують у виробництві напоїв у світі, а також про сучасні маркетингові прийоми).

«Напої. Т.І.» №1https://cutt.ly/QKkV5Fb
«Напої & Пиво. Т.І.» №2 – https://cutt.ly/dXAN9KX

Журнал «Ягідник» (проєкт про українське та світове ягідництво, який орієнтований на сучасні технології вирощування ягід і на впровадження інновацій у бізнесі, а також на передовий досвід ягідних господарств).

Журнал «Ягідник» №5 (25) 2021 – №1 (26) – https://cutt.ly/7KEcKJp 
Журнал «Ягідник» №2 – https://cutt.ly/4KEcBq6 
Журнал «Ягідник» №3 – https://cutt.ly/PXAMw25

Журнали «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник» (видання, що висвітлює та популяризує інформації про розвиток садівництва, виноградарства (насамперед, столового), горіхівництва, а також переробних галузей – виготовлення соків, сидрів, сухофруктів, заморожених продуктів тощо).

«Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник» №1 – https://cutt.ly/cKEvuXt
«Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник» №2 – https://cutt.ly/5XAMpii

Журнал Beer Technologies&Innovations (проєкт про українське та світове пивоваріння, який орієнтований на сучасні технології та на впровадження інновацій в бізнесі).

Beer Technologies&Innovations №3-4 (21) – 2022 №1 (22) – https://cutt.ly/qKEcfmh

Долучайтеся до передового досвіду! Розвиваймо та підтримуймо Україну разом!

Контакти:
Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Катерина Олар, редактор журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/«Горішник» «Напої. ТІ», techandinnowsad-beer@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті