Перший фестиваль крафтового пива відбувся у Львові 18–20 серпня

 Перший фестиваль крафтового пива відбувся у Львові 18–20 серпня

Представники медіагрупи «Технології та Інновації» і команда BeerFreak

18–20 серпня в Театрі пива «Правда» у Львові відбувся перший фестиваль крафтового пива від команди пивних ентузіастів BeerFreak. Під час фестивалю медіагрупа «Технології та Інновації» презентувала новий випуск журналу «Пиво. Технології та Інновації».

У фестивалі взяли участь 17 українських пивоварень і 12 закордонних. Упродовж дня вони презентували багато різних сортів пива: від сучасних вибухових ягідних смузі – до традиційного бельгійського пива. Так, у фестивалі взяли участь такі виробники, як «Пивна Легенда», Броварня 2085, Volta brewery, Varvar Brew, Rebrew, Ten Men brewery, Muza brewing та інші.

Представники медіагрупи «Технології та Інновації» – Анна Панкратенкова, Лариса Товкач та Ірина Петронюк – презентували новий друкований журнал «Пиво. Технології та Інновації» серед пивоварів, які взяли участь у фестивалі. На сторінках журналу акумульований передовий досвід пивоваріння, інноваційні технології тощо. Родзинка номера – стаття про те, як українські пивоварні працюють під час повномасштабної війни, демонструючи стійкість та незламність. Тому пивовари виявили зацікавленість новим виданням.

Варто зазначити, що це перше друковане видання «Пиво. Технології та Інновації» від початку повномасштабної війни в Україні. До цього журнал виходив як частина видання «Напої. Технології та Інновації» у pdf-форматі. Всі випуски журналів, видані після 24 лютого 2022 року, можна завантажити безкоштовно на сайті techdrinks.info.

Новий друкований випуск журналу приурочений до XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7–8 вересня у Львові. Під час форуму, окрім виступів фахівців галузі пивоваріння, виробництва дистилятів, сидрів, відбудеться виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння. Також запланована презентація-дегустація пива, сидрів, дистилятів, які привезуть із собою учасники Форуму.

Детальніша програма Форуму доступна за посиланням: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Реєстрація триває! Долучайтеся до професійного кола виробників різноманітних напоїв.

Щоб зареєструватися на Форум та придбати друкований випуск журналу, звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті