Перша регіональна об’єднана дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України

 Перша регіональна об’єднана дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України

Перша регіональна об’єднана дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України відбудеться 27 січня. Захід приймає «Європейський пивний квартал на території пивзаводу «Рівень» (м. Рівне, вул. Коперника, 9). Рівненський пивзавод  «Рівень» – одна з найстаріших пивоварень України. Як і ресторан-пивоварня «Кант», є учасником каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України.

У заході візьмуть участь власники (керівники) і головні пивовари успішних пивоварень Рівненщини, Волині і Житомирщини, розповіді про яких увійшли в книгу, і акредитовані представники засобів масової інформації цих областей.

Головна мета видавничого проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України – це популяризація крафтового пива, ринок якого в останні роки в Україні бурхливо розвивається, а також виховання культури споживання пива і залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт найширших мас споживачів. Англомовна версія каталогу сприяє поширенню інформації про українське пивоваріння і на іноземних ресурсах.

Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, у друкованому і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, донести до потенційних читачів, споживачів України, інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни, ознайомити їх з кращими зразками продукції – авторським натуральним пивом найвищої якості.

У програмі заходу: екскурсія на пивзавод і в ресторан-пивоварню, прес-конференція для місцевих ЗМІ, дегустація пива від пивоварень – учасників каталогу, презентація пивного меню від ресторану-пивоварні «Кант».

Учасники об’єднаної дегустації-презентації:
 

  • Катерина Конєва, автор ідеї проєкту Beer Inside. Пивна мапа України, засновниця медіагрупи «Технології та Інновації».
  • Мар’ян Года, директор пивзаводу «Рівень», депутат Рівненськох міської ради.
  • Представники компаній-учасників Каталогу (м. Рівне, м. Луцьк, м. Житомир): пивоварні: «Волинський бровар», «Еліт», «Duben Brau», «Рівень», «Luchan Brothers’ Brewery»; ресторан-пивоварня «Броварня на Грушевського», пивна ресторація «Кант», мережа магазинів розливного пива «Банк пива» і виробник снеків «Beer Snacks».

Захід має не рекламний, а ознайомчий характер.

Замовити примірник каталогу можна, перейшовши за посиланням – https://cutt.ly/WjFX5Q6

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар