Останні новини від компанії Tapì: пробка. TEMА – моноблочна пробка з контролем відкривання (Tamper Evident Monoblocco), або ж пробка з поясом

 Останні новини від компанії Tapì: пробка. TEMА – моноблочна пробка з контролем відкривання (Tamper Evident Monoblocco), або ж пробка з поясом

ТЕМА була розроблена для сектора міцного алкоголю, щоб убезпечити споживача від підробок і зекономити кошти для замовника.

Цю інновацію TЕМА виносить на ринок алкоголю завдяки пластиковому поясу, що розміщений у пробці. Цей пояс гарантує герметичність закупорки пляшки, що мінімізує ризик підробки напою, оскільки пояс потрібно зняти, щоб споживати товар. Під час відкривання пляшки цей пояс руйнується, і одягнути його знову неможливо.

До ТЕМА зазвичай використовували PVC термокапсули, які не є надійними, оскільки не можуть забезпечити жодного підтвердження справжності. Термокапсулу можна легко зняти і навіть підробити.

Читайте також:
Журнал «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!

Окрім того, що цей процес несе додаткові витрати і вимагає більш тривалої фіксації термокапсули на пляшці, він не додає упаковці естетичної цінності й закриває собою пробку. Наш інноваційний пояс у TЕМА є ідеальним рішенням для закорковування пляшок, оскільки виготовляється разом із пробкою і не потребує додаткового нанесення на пляшку. Його так само легко відкрити, як і закрити. Це означає, що додаткових витрат немає – це навіть дає змогу заощадити. Пояс гармоніює з упаковкою в цілому, не впливає на естетичну привабливість товару і зовсім не маскує пробку – її видно і легко можна впізнати.

Ми вирішили застосувати своє останнє нововведення до однієї з наших найбільш популярних пробок – типу Моноблок. Синтетична пробка, виготовлена без використання клею. Мінімалістична, але з високим рівнем можливостей персоналізації, із різноманітними кольорами для прояву індивідуальності бренду, з можливістю нанесення логотипу на топ диска та на його боковій частині. Пояс і пробка можуть бути виконані в різних кольорах, що дає простір для творчості й дозволяє зробити його повністю індивідуальним. Також доступні такі персоналізації, як тиснення, друк логотипу зверху, а також тиснення на ніжці. TEMА наразі доступна з діаметром топ диска 29 мм.

Оберіть пробку TEMА, щоб забезпечити безпеку свого продукту, швидкість виготовлення та заощадити, застосовуючи цей додатковий елемент

Контакти в Україні , Грузії, Молдові та інших країнах Балтії
В’ячеслав Шиш +38 067 360 81 67
v.shysh@tapigroup.com
https://tapigroup.com/

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Напої. Технології та Інновації», який зараз у вільному доступі. Ви також можете безкоштовно завантажити журнал у форматі PDF.

Для замовлення реклами, новин, статей на сайт та в журнал  «Напої. Технології та Інновації» звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач+38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Читайте також:
London Wine Fair: українські виноробні компанії вперше презентували Україну на виставці в Лондоні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті