Основа успіху в домашньому виноробстві – якісне обладнання

 Основа успіху в домашньому виноробстві – якісне обладнання

Головне для виготовлення якісних вин у домашніх умовах – дібрати оптимальне обладнання й чітко дотримуватися технології. На цьому наголошує керівник компанії «Каста виноробів» Андрій ЛОПУЛЕНКО.

Перед тим, як обрати необхідне обладнання та матеріали,  потрібно визначитися, які саме обсяги та різновиди вина має намір виготовляти виробник. Бо типи устаткування залежать передусім від об’ємів. Скажімо, якщо той планує виготовляти 20 л вина, знадобиться найменший прес, невеличка дробарка для винограду і ємність для бродіння та зберігання. Натомість для виробництва 200–300 л вина доречно обрати більший прес, бажано автоматичний. Дробарку варто обрати електричну, з гребневідділювачем. І місткості для зберігання за умови великих обсягів доречно обрати особливі – з плаваючими кришками. Вони дуже зручні, – розповідає Андрій Лопуленко.

Початківцям передусім важливо зрозуміти послідовність процесів, а також оцінити різновиди кожного з типів обладнання та обрати його відповідно до власних потреб.

Компанія «Каста виноробів» пропонує обладнання від провідних виробників та матеріали для виноробства. Широкий асортимент дає змогу підібрати оптимальне обладнання для повного циклу виробництва вина в домашніх умовах, зауважує очільник компанії. Пропонується також обладнання для виробництва міцних напоїв.

Контакти:
+38 048 797 2271
vino-doma@te.net.ua
Україна, Одеський район, с. Лиманка,
вул. Будівельна, 35

Більше читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2, які можна завантажити безкоштовно за посиланням.

Аби придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті