Організатори World Bulk Wine Exhibition анонсували співпрацю з проєктом Wine Future

 Організатори World Bulk Wine Exhibition анонсували співпрацю з проєктом Wine Future

Четверта конференція Wine Future, присвячена викликам, з якими сьогодні стикається виноробна галузь, відбудеться з 7 по 9 листопада в Португалії. Конференція збере найвпливовіших представників виноробного бізнесу. Подію організовують ViniPortugal через бренд Wines of Portugal та Chrand Events.

Cristina V Miranda, директор з маркетингу та комунікацій WBWE, візьме участь у Wine Future і презентує своє розуміння галузі, прочитавши лекцію під назвою «Конкуренція перемагає» разом з Irem Eren, Rita Nabeiro і Lulie Halstead. Спікерка спеціалізується на розливному винному бізнесі, приватних торгових марках і стійких альтернативах на міжнародних ринках.

Вона поєднує свою спеціалізацію у торгівлі вином із досвідом у музичній галузі. Cristina V Miranda організовує заходи з «живою музикою та вином». Вони спрямовані на наближення молодшої аудиторії до світу вина.

Теми цьогорічної конференції Wine Future зосереджені на підвищенні обізнаності молодого покоління про помірне споживання алкоголю, нові стратегії збільшення продажів у невизначені часи, еволюцію винного туризму, культові вина Португалії, нові технології як рушійну силу для розширення та багато інших тем.

– Це унікальна можливість зв’язатися з професіоналами виноробної промисловості та поділитися знаннями, щоб допомогти сектору краще та ефективніше просувати свій бізнес у Португалії й у всьому світі, – каже президент ViniPortugal Frederico Falcão.

На конференції будуть розглянуті найважливіші виклики, з якими стикається галузь:

  • як залучити нових споживачів (міленіалів і покоління Z);
  • робота в умовах нестабільної глобальної економіки;
  • подолання конкуренції з боку Alternative beverages;
  • як краще спілкуватися та просувати вино та пов’язану з ним діяльність.

Більше про подію читайте на сайті.

Забронювати участь у WBWE  20–21 листопада.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Читайте також:
Вино Big Wines Big Art Ivan Marchuk limited edition 2020 Odesa Black здобуло гранд-золото на міжнародному конкурсі Mondial des Vins Extrêmes
Бордоський щоденник: думки про молдавські виноградники та виноробство в порівнянні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті