Опублікована повна програма конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка», Львів, Україна

 Опублікована повна програма  конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка», Львів, Україна

14-15 грудня 2017 року, м.Львів, Україна, Львівський коледж ресторанного сервісу та туризму (вул. І. Пулюя, 36)

Головні теми Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка» – успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції. У програмі – виступи представників провідних європейських компаній, наукових інститутів, виробників засобів захисту та живлення, плодорозсадників, експертів ягідного ринку, а також майстер-класи з догляду за лохиною високорослою та іншими культурами. В рамках конференції планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.Традиційно організатор конференції – видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід. Відбудеться Дегустаційний конкурс напоїв у форматі «Народна дегустація», переможці якого будуть удостоєні почесних нагород. 

 

 ПРОГРАМА

Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка»


 

08:00 – 9:00
Реєстрація учасників. Запис учасників бізнес-туру.
Початок роботи виставки-презентації обладнання, технологій і матеріалів та продукції для садівничої та переробної галузей.
Кава-брейк.

09:00 – 17:00
Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів та продукції для ягідництва, садівництва і переробної галузі.
В рамках заходу – Мобільний Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством у рамках соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні».
Працює стенд із передплати на журнали проекту «Технології та Інновації». Акція для учасників конференції: знижка 10% на повний комплект журналів.

09:00 – 09:20
Відкриття Конференції. Вітання від організаторів і партнерів.

Вітальне слово:
Катерина КОНЄВА, Надія ЯЩУК – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», організатори конференції.
Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН, віце-президент з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – Генеральний Юридичний партнер конференції;
 Вадим СКОРОХОД, директор ТОВ «Українська Ягідна Гільдія», член ТОВ «Кооператив «Агровесна» (Україна) – Головний Ягідний партнер конференції.

09-25 – 10-00
СЕКЦІЯ 1.

Обговорення ситуації в ягідній галузі України і світу. Перспективи українського ягідництва.

Модератор – Катерина КОНЄВА, головний редактор видавництва «Технології та Інновації».

«Державна підтримка ягідництва». Наталія ХМИЗ, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації;
«Ринки та стратегії: можливості проти ризиків». Ірина КУХТІНА, керівник асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України».

10:05 – 13:30
СЕКЦІЯ 2. Сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу.

Модератор Катерина ЩЕРБАЧЕНКО, редактор проекту «Технології та Інновації».

«Польський досвід ягідництва: інновації + традиції». Доктор Мирослав КОЖЕНЬОВСЬКИЙ, провідний менеджер з овочів та фруктів компанії Bayer в Центральній та Східній Європі, міжнародний експерт (Східна Європа).

«Якісний садивний матеріал як одна із складових при закладанні плантації чорниці високорослої». Олег БАЗЮК, директор компанії «Долина Агро» (Україна).

«Сучасне вирощування малини: на свіжий ринок і для переробки. Нові сорти та агрономія». Професор Павел КРАВЕЦ, міжнародний експерт ринку ягід (Польща).

«Якісний посадковий матеріал – основа розвитку успішного ягідного бізнесу. Досвід ведення ягідництва у кооперації. Створення сучасного українського розсадника на базі кооперативу ТОВ «Кооператив «Агровесна». Ірина БАРЗО, агроном «Української Ягідної Гільдії» (Україна).

«Хвороби та шкідники чорниці високорослої та жимолості, і як з ними боротися». Лєшек ОРЛІКОВСЬКИЙ, професор Instytut Ogrodnictwa, Skirniewice (Польща).

«З досвіду застосування стимуляторів і регуляторів росту в системі добрив на ягідних культурах». Олександр БИКОВСЬКИЙ, менеджер компанії «Агрісол» (Україна).

«Як вибрати якісний посадковий матеріал для ягідника». Кшиштоф САК, агроном компанії Agronom Plants (Польща).

«Економічно ефективні технології для вирощування полуниці, малини та чорниці у плівкових теплицях». Марек ЯМРИ, менеджер з продажів компанії Haygrove (Польща).

«Ефективні рішення щодо вирощування ягідних культур (лохина, чорниця, суниця, малина) – вирощування в кокосовому субстраті, захист від бур’янів, вітру, птахів, системи фіксації». Томаш ШУЛАВІ, директор з розвитку Ceres International Sp. z o.o (Польща).

«В українських ягід на міжнародному експортному ринку яскраві перспективи. Але які вимоги?». Валерій ЛЯШИНСЬКИЙ, технічний директор компанії «Розетта Агро».

13:30 – 14:30
ОБІД

15:30 – 18:30
Презентація напоїв – ягідних і плодово-ягідних соків, вин, наливок, настоянок, сидрів, квасу, лікерів, медових вин і т.д.
Презентація продуктів, виготовлених на базі і з додаванням ягід та меду.

«Народна дегустація» напоїв і продуктів харчування. Голосування учасників і визначення переможців «Народної дегустації».

14:30 – 15:30
СЕКЦІЯ 2.

Круглий стіл від Генерального юридичного партнера конференції ППФ «Пахаренко і партнери»: «Інтелектуальна власність, як основа успішного ягідного бізнесу».

Модератор — Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством, голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine.

Спікери: заступник начальника відділу торговельних марок Анастасія МІНДРУЛ, радник Ольга КОЦЮБАЛЬСЬКА, юрист Ігор АЛФЬОРОВ.
Бонус від спікерів — експрес-відповіді на питання будь-якої складності.

15:30 – 18:00
СЕКЦІЯ 3.

Правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку.

«Інтенсивне вирощування суниці: секрети успішних врожаїв. Досвід проведення точного запліднення у Польщі та Україні». Збігнєв ЯРОШ, професор факультету садівництва та ландшафтного дизайну Люблінського університету соціальних наук (Польща).

«Інноваційна технологія для захисту та збільшення врожаю лохини та інших культур. Досвід використання технології у Норвегії та Південній Америці». Giuseppe BORRACCI, компанія Serroplast (Італія).

«Досвід ягідного стартапу: на помилках учаться». Микола СТЕЦЬКІВ, ФГ «Файна Беррі».

«Обладнання для переробки ягід та фруктів». Артем ПИСАРЕВ, старший менеджер з продажів «СМС» («Системи модернізації складів»), (Україна).

«Сучасні технології запилення ягідних культур, або Все можуть джмелі». Богдан МАЗНИЦЬКИЙ, виконавчий директор компанії «Жива країна» (Україна).

«Шокова заморозка гарантує стандарт якості». Юрій ЯЦИНИН, директор ТОВ «СВ-Холод Захід Плюс».

«Перевагу – нішевим культурам: жимолость, ожина, аґрус або червона смородина?!». Олександр ЯРЕЩЕНКО, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва Української Національної академії аграрних наук (НААН).

«Закладка ягідника. Без зрошення не обійтися. Кліматичні колізії і як уберегти від них урожай». Владислав РАЗКЕВИЧ, директор ТОВ «Евкаліпт Р».

18:00 – 18:30
Підведення підсумків Конференції. Заключне слово від організаторів – Катерина Конєва, Надія Ящук – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації».
Розіграш лотереї від компаній-партнерів.

19:00 – 21:00
Фуршет. Розважальна програма

20:00 – 20:30
Церемонія нагородження переможців «Народної дегустації» напоїв на базі ягід і фруктів.

День 2-й, 15 грудня

Бізнес-тур у м.Долина Івано-Франківської обл.


9:00 – виїзд зі Львова.
11:00 – кава-брейк.
11:30 – Розсадник «Долина Агро». Екскурсія до сертифікованого розплідника in-vitro саджанців чорниці високорослої (лохини).
13:30 – майстер-клас з обрізки лохини від білоруського експерта Олександра Березіна, власника компанії «Берклі» (м.Брест) на лохиновій плантації Віктора ДИТИНКО. Відповіді на запитання ягідників.
15:00 – обід.
16:00 – виїзд у Львів.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар