Онлайн-тренінги для виноробів відбудуться 19–20 липня

 Онлайн-тренінги для виноробів відбудуться 19–20 липня

Серія тренінгів, присвячена питанням маркування виноробної продукції в країнах ЄС, відбудеться 19 і 20 липня. Спікер – Єлизавета Бряхне, міжнародний консультант ІТС, виконуюча обов’язки директора Національного бюро винограду і вина Республіки Молдова. Тренінги анонсовані на офіційній сторінці International Trade Centre Ukraine.

Протягом двох вебінарів – 19 і 20 липня – пані Бряхне, фахівець виноробства з більш ніж 45-річним стажем, детально розповість про чинні правові норми – Регламенти Європейського Парламенту і Ради (ЄС) щодо маркування виноробної продукції, про маркування вин та продуктів на основі сусла і вина, про вимоги до маркування та можливі помилки, а також про маркування захищеного географічного зазначення (PGI) та захищеного позначення походження (PDO), відповість на запитання учасників та поділиться безцінними порадами з власної практики. 

Під час вебінарів буде обговорено, що обов’язково варто взяти до уваги виноробам, які планують почати експортувати власну продукцію на ринок Європейського Союзу.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/w8SiS1nbCCxvm9gC7

Читайте також:
Вина MON CRAFTO: диверсифікація бізнесу як вектор розвитку
Наприкінці літа вийде друком книга «Нерозказана історія українського виноробства»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті