Odessa Wine Week 2022 вдруге збере представників виноробної галузі

 Odessa Wine Week 2022 вдруге збере представників виноробної галузі

Виробники та переробники винограду, а також представники виноробної галузі проведуть 25-29 травня міжнародний форум Odessa Wine Week в Одесі. Про це інформує агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на організаторів форуму.

Захід об’єднає зусилля української виноробної спільноти, спрямовані на розвиток винного ринку України, еногастрономічного туризму, популяризацію та просування бренду України у світову винну спільноту.

За даними голови “Укрсадвинпрому” Володимира Печка, його асоціація організовує щорічний форум, що вперше проводився цього року в Одесі, оскільки цей майданчик дозволяє зібрати провідних фахівців винної галузі, вчених, енологів, виноробів, представників влади, національних і іноземних винних асоціацій, туристичної галузі, HoReCa та рітейлу, сомельє, журналістів, трейдерів вина та виробників супутніх товарів та технологій для популяризації українських вин.

Організатор форуму Белла Ханамерян зазначила, що у 2022 році на форумі анонсовано проєкти, серед яких розмови про вино та інтеграцію України у світову винну спільноту Wine Future Forum, а також конкурс Odessa Wine&Spirit awards.

“У 2022 році у нас з’являється креативний конкурс на кращу етикетку. У нас буде вітрильна регата, спеціальна програма “Жінки у виноробстві”, вечірні перформанси, музично-мистецькі, виставки, бієнале, все, що можна показати в культурі пиття, показати вино як частину культурного коду країни”, – анонсувала Ханамерян.

Читайте також: Всеукраїнський дегустаційний конкурс Odessa Wine & Spirit Awards: визначили найкращі українські вина

За словами завідувачки кафедри технології вина та сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій Оксани Ткаченко, в Одесі очікують на приїзд представників галузі з низки країн, у тому числі з Узбекистану, Грузії та Вірменії. Їм мають намір показати українські виноробні.

У 2021 році Odessa Wine Week пройшов уперше, у ньому взяли участь спікери та експерти з 18 країн. Україна була представлена 305 зразками напоїв із 65 виноробень.

До участі в програмі Odessa Wine Week 2022 запрошуються фахівці винної галузі, науковці, представники влади, національних та іноземних винних асоціацій, туристичної індустрії, виробники супутніх виноробству товарів і технологій, маркетологи, винні експерти, журналісти.

Формати заходів: офлайн, онлайн, гібридні (офлайн+онлайн); прямі трансляції.

Програма постійно оновлюється та доповнюється. Слідкувати можна на сторінках заходу в соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/odessawineweek/

Instagram https://www.instagram.com/odessa_wine_week

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCooRPf1Q5T4GhuTBWVndpsQ

Читайте також: У Клубі експертів пройшов перший захід з популяризації українських вин

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті