Новий вектор розвитку OIV у рік сторічного ювілею організації задає її новий генеральний директор

 Новий вектор розвитку OIV у рік сторічного ювілею організації задає її новий генеральний директор

2024 рік буде визначним для Міжнародної організації виноградарства та виноробства. Зокрема, організація святкуватиме сторіччя OIV, відбудеться 45-й Всесвітній конгрес виноградарства та виноробства, оновлять 5-річний Стратегічний план, а також заплановано урочисте відкриття нової штаб-квартири в особняку Bouchu d’Esterno у Діжоні. Про це розповів новий генеральний директор OIV Джон Баркер під час свого першого офіційного виступу 11 січня. Джон Баркер поділився своїми планами та поглядами на стратегічний розвиток OIV на наступні 5 років, до 2029 року.

– Столітній ювілей OIV – «це можливість віддати належне сторіччю досягнень, зміцнити відданість членів Організації, підвищити авторитет OIV та заглянути в майбутнє на наступні 100 років і далі, – заявив Джон Баркер.

Новий Генеральний директор OIV вважає, що «заохочення Організацією лідерства та співробітництва сьогодні як ніколи необхідне, щоб допомогти державам-членам впоратися з проблемами, з якими стикається виноградарсько-виноробний сектор сьогодні, та отримати вигоду з можливостей, які він надає».

Генеральний директор наголосив на важливому взаємозв’язку вина та виноградної продукції з землею, кліматом та людьми, що населяють місце їхнього походження, і надають їм економічної та культурної цінності. Він відзначив відданість OIV цілісності та справжності всіх продуктів із рослин винограду, а також відповідальному та помірному споживанню.

Джон Баркер сподівається, що новий Стратегічний план розгорне амбітну програму дій на початок другого століття OIV, особливу наукову увагу в якій буде приділено елементам, що визначають майбутнє виноградарства та виноробства, таким як зміна клімату та сталий розвиток.

Новий Генеральний директор OIV також розповів про свою мету переглянути структури та процедури OIV відповідно до очікувань членів та нового Стратегічного плану. На закінчення він підкреслив свою прихильність до збільшення числа членів Організації та розширення визнання OIV серед країн, які не є її членами, інших міжнародних організацій та у виноградарсько-виноробному секторі.

Під час церемонії Голова Луїджі Мойо звернувся до зали, щоб вшанувати пам’ять колишнього Генерального директора Пау Рока, який помер наприкінці 2023 року. Голова OIV підкреслив внесок Року у розвиток виноградарсько-виноробного сектору, його відданість та ентузіазм:

– Сім’я OIV, численні наукові експерти з 50 країн, міністерські делегації, співробітники OIV та члени світової винної спільноти, яким пощастило знати його, я впевнений, будуть із захопленням згадувати Пау Рока як наставника.

Читайте також:
E-commerce box для пляшок від ККПК – еволюція у світі електронного алкошопінгу
Винні секрети Подільських Товтр розкриває «Родинна виноробня Зелениці»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті