Незабаром споживачі зможуть спробувати вина Leleka Wines нового вінтажу

 Незабаром споживачі зможуть спробувати вина Leleka Wines нового вінтажу

Український бренд Leleka Wines, який нещодавно святкував 2 річницю від дати заснування, скоро презентує першу партію вин 2021 року. Які це вина – журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів бренд-амбасадор компанії Wine Discovery Selection Богдан ПАНЧУК.

Із початком повномасштабного вторгнення виробництво вин Leleka Wines призупинилося. Ворожі снаряди знищили склад готової продукції, де згоріло більше як 70 000 пляшок. Фактично, бізнес був зруйнований. Проте страшні події не завадили розвитку компанії, і скоро на полицях торговельних мереж з’являться свіжі вина Leleka Wines.

Асортимент наших вин не змінився. Із винограду 2021 року ми зробили Каберне Совіньйон, Шардоне, Мерло та Піно Грі. Якщо говорити про відмінності між винами 2019 і 2021 року, то їхня міцність стала менша. Так, ми побачили, що раніше були дуже міцні вина. Наприклад, міцність нашого Піно Грі і Шардоне була більше як 13 %. Це багато, тому її зменшили, щоб вина стали більш легкими. Цього року ми не проводили мацерацію, працюючи над Піно Грі, бо побачили, що попередній вінтаж 2019 року був, на думку споживачів, дещо важкий. Ми його зробили більш легким та більш зрозумілим для споживача. Я можу впевнено сказати, що цього року Піно Грі буде нашою фішкою, – розповідає Богдан Панчук.

Виробники поки що не випустили у продаж Одеський Чорний із врожаю 2021 року, хоча він перероблений. Також витримали в дубових бочках Мерло. Як зазначає Богдан Панчук, для цього потрібні ще фінансові ресурси.

Уже сьогодні, 4 листопада, заплановане перше відвантаження вина Leleka Wines у мережу Metro.

Читайте також:
Українські вина презентували в Ірландії
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті