Невдовзі вийде друком четвертий номер журналу

 Невдовзі вийде друком четвертий номер журналу

Раді повідомити, що четвертий номер журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» уже пішов у друк! Зовсім скоро новий номер з’явиться у поштових скриньках своїх читачів. Чим порадує журнал цього разу?

Розгорнувши перші сторінки видання, ви поринете в енергійну та насичену атмосферу V Міжнародної конференції «Від землі – до готового продукту». Дізнаєтеся в деталях, як минув круглий стіл, що об’єднав передових садівників України. Почитаєте про проблеми галузі та шляхи їх вирішення, побачите коментарі представників відомих садівничих компаній щодо порушених проблем. Окрім того, сторінками журналу ви здійсните уявну екскурсію у провідні господарства Львівщини: «Ґрін Ґарден» та «Джі пі агро».

«Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» №4 представить нові технології сортування свіжих та заморожених ягід. Також ви зможете помандрувати у ФГ «Гадз». Тарас МЕЛЬНИК, переможець конкурсу «Найкращий агроном-садівник України 2020», директор із садівництва господарства «Гадз», розповість про секрети успіху свого підприємства. Про те, чому Вінниччина десятиріччями утримує реноме флагмана українського садівництва, на сторінках журналу розповість генеральний директор корпорації «Вінницясадвинпром» Анатолій СЕМЕНЮК. Також, гортаючи нове видання, ви потрапите в «Агрокомплекс – Барський» (Вінниччина), в «Буковинський сад» (Чернівецька обл.), в ТДВ «Городоцьке» (Хмельниччина), у ФГ «Надія сад» (Закарпаття), у ФГ «Аврора» (Запорізька обл.), в компанію «Еко Ягода» (Львівщина), у господарство «Комсомолець» (Одещина) та дізнаєтеся багато цінної інформації від кращих експертів садівничої галузі.

Як і завжди, читачам доступний журнал у журналі – «Горішник». Ви дізнаєтеся, чому в України є всі можливості стати лідером світового горіхового ринку. Леонід ШУГІН розповість про селекцію бокоплідних горіхів. Від експерта ви дізнаєтеся, як закласти сад низькорослими швидкоплідними формами. Окрім того, гортаючи сторінки «Горішника», ви потрапите в горіховий сад Івана ЮКАЛА. А Олександр НЕГОВСЬКИЙ, кандидат технологічних наук, розкаже про технологічні лінії для переробки горіхів. Петро СКРИПЧУК, професор Національного університету водного господарства та природокористування розкаже про створення промислового саду волоського горіха на прикладі об’єднаної територіальної громади.

А ще ви потрапите у чарівний світ напоїв, гортаючи сторінки журналу «Напої. Технології та Інновації». Журналісти медіагрупи «Технології та Інновації» були присутні на багатьох цікавих заходах у світі напоїв. Це III Міжнародний виноробний конгрес «Сучасні підходи у виноградарстві та виноробстві», KYIV FOOD AND WINE FESTIVAL – 2020, форум-виставка «Міцний КРАФТ 2020», Український професійний дегустаційний конкурс INDEPENDENT СRAFT. Глянцеві сторінки журналу заведуть вас у компанію 46 Parallel Wine Group, у виноробню родини Шевченків, що на Одещині (там був підписаний Указ про скасування півмільйонної ліцензії на гуртову торгівлю для виробників вина з власного винограду). Окрім того, море корисної інформації дадуть стовпи української науки: Наталя КАМЕНЕВА, доцент кафедри технології вина та сенсорного аналізу ОНАХТ, Олексій СОКИРКО, кандидат історичних наук, Валентина ПОПОВА, кандидат технічних наук, Марина ЧЕХУН, старший викладач кафедри хлібопекарського, кондитерського та бродильних виробництв Інституту післядипломної освіти НУХТ.

У четвертому номері вас чекає багато ексклюзивного матеріалу. Приєднуйтеся до кола наших читачів.

Із питань передплати звертайтеся за контактами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар