Найвизначніші «винні» точки Одещини відтепер позначені на дорогах регіону

 Найвизначніші «винні» точки Одещини відтепер позначені на дорогах регіону

В Україні протестували Дорогу вина та смаку Української Бессарабії. Про це повідомлено на офіційній сторінці проєкту «Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні» у мережі Facebook.

У рамках проєкту розроблена уніфікована система знаків для позначення «смачних» та винних локацій Одещини. Відтак, туристи зможуть знаходити виноробні та ресторани регіону, щоб ознайомитися з місцевою кухнею та традиціями виноробства. Одещина для такого проєкту вибрана не випадково: тут наявна високорозвинена туристична й транспортна інфраструктура. Експерти проєкту розробили систему маркування дороги інформаційними дорожніми знаками, частина з яких уже встановлена на маршруті. Окрім того, впроваджено систему антикоронавірусних протоколів, яких учасники дотримуються на своїх локаціях.

«Місія нашого проєкту – зробити якісний продукт, на який буде попит. Зараз ми на власні очі переконались – її виконано”, – підкреслив в своєму виступі за результатами туру лідер проєкту ЄС Саверіо Савіо.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар