Найкращим сомельє України 2020 стала Марина Ревкова

 Найкращим сомельє України 2020 стала Марина Ревкова

Асоціація сомельє України (Association sommelier of Ukraine) назвала ім’я переможниці конкурсу Найкращий сомельє України 2020. Найкращим сомельє України 2020 стала Марина Ревкова. Фінал конкурсу відбувся 5 вересня на Be Wine International Wine Show.

Переможця оголосив голова Асоціації сомельє України Іван Бачурін на завершення другого дня Be Wine. Новиною поділилися на своїх сторінках у соцмережах члени АСУ.

Друге місце здобув сомельє і автор проекту Wine is Easy School Богдан Павлюх, третє місце – сомельє Ян Безручко, а четверте – бренд амбасадор Wine Bureau Павло Мнухін.

До слова, Марина Ревкова стала другою жінкою-переможницею в історії конкурсу. Раніше до цього перше місце здобула Катерина Добрицька (Шильникова) у 2012 році.

Цьогорічна переможниця родом із Запоріжжя, працює у ресторані італійської кухні Vino е Cucina. У пості на своїй сторінці в Facebook вона розповіла, що півтора місяця до конкурсу сиділа на жорсткій дієті, щоб підготувати рецептори, а останній тиждень до змагання харчувалася тільки свіжими фруктами і овочами без спецій.

А в листопаді Марина представлятиме Україну на конкурсі кращих сомельє Європи та Африки на Кіпрі ASI-Association de la Sommellerie Internationale.

Зазначимо, що у 2018 році титул найкращого сомельє України отримав Олександр Меєр, колега Марини Ревкової, з якою вони разом працюють у Vino е Cucina. Тоді дівчина зайняла почесне друге місце.

Читайте також: Сомельє Віта Дмитренко: «Я – фанатка українського вина!»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті