На Закарпатті визначили кращі вина під час дегустаційного конкурсу «Вина Срібної Землі»

 На Закарпатті визначили кращі вина під час дегустаційного конкурсу «Вина Срібної Землі»

На Закарпатті відбувся перший дегустаційний конкурс серед малих виноробів «Вина Срібної Землі». У дегустаційному конкурсі взяли участь 30 виробників з усієї області, які надали близько 150 зразків вина. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу.

Переможцями в різних номінаціях стали такі виробники:

  • «Ігристі вина» — Карло Шош;
  • «Сухі білі вина (напівсухе)» — ФГ «Теруар» та Карло Шош;
  • «Сухі рожеві вина (напівсухе)» — ФГ «Теруар»;
  • «Сухі червоні вина (напівсухе)» — ФГ «Теруар» та Карло Шош;
  • «Солодкі вина» — Руслан Орос;
  • «Вино глядацьких симпатій» — ФГ «Теруар».

– Кожен наданий екземпляр — особливий, адже це кропітка робота малих виноробень, спеціалісти на яких вкладають душу в кожен етап виготовлення. Ця діяльність заслуговує поваги та уваги, тож завдяки цьому конкурсу ми й підтримуємо виноробів і даємо їм поштовх для подальшого розвитку. Попереду чимало планів щодо роботи в цьому напрямку, тому цей конкурс — потужний крок до розвитку виноробної справи в нашому регіоні. До того ж захід — благодійний, адже кошти з аукціону наприкінці заходу спрямуємо для наших захисників, – підкреслив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

Усі вина, презентовані на конкурсі, — підтвердження того, що виноробна галузь Закарпаття має великий потенціал. Конкурс спрямований на популяризацію локальних виробників, а також він відіграє важливу роль у розробці винної карти Закарпаття, відкриває нові можливості для реалізації продукції.

Захід провели відповідно до Правил міжнародних конкурсів з використанням спеціалізованої дегустаційної програми англійської компанії GustosLife, побудованої на технології блокчейн, яка унеможливлює фальсифікацію оцінок. Для визначення переможців залучили кваліфікованих і сертифікованих українських експертів та виноробів.

Читайте також:
Відбулася друга дегустація кращих крафтових вин України 2023

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті