На виноробні Сливино відсвяткували Новий рік вина! ФОТО-ВІДЕО

 На виноробні Сливино відсвяткували Новий рік вина! ФОТО-ВІДЕО

30 жовтня 2021 року на виноробні Slivino Village, що на Миколаївщині, пройшло свято молодого вина “Можоле” – це своєрідний Новий рік для виноробів. Для гостей організували винні розваги та зустрічі з виробниками локальних вин, делікатесів та барбекю. Організатори заходу Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я.

Як зазначив власник виноробні Slivino Георгій Молчанов: “На виноробні ми не лише виробляємо високоякісне натуральне вино, але й розвиваємо культуру вітчизняного виноробництва та локальний туризм”.

Вдень для гостей свята влаштували винні ігри, винний квест, битву виноробів, винний реслінг. Потім бажаючі чавили виноград як Челентано.

Усе це поєднали із екскурсією по виноробні, дегустацією вина та різних смаколиків.

Свято пройшло у романтичній атмосфері, під акомпанемент кращих артистів Миколаївської обласної філармонії. А ввечері продовжили свято драйвова музика та запальні танці!

Фото Ігоря Єрмолаєва

ВІДЕО винный клуб МОРЕ ВИНА: https://www.facebook.com/more.wine.club/videos/1069705137136294

Читайте також: Винний фестиваль Bolgrad Wine Fest запрошує до участі в дистанційному дегустаційному конкурсі аматорських вин

Проведення VI Національного виноробного форуму 2021 переноситься

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті