На виноградниках ТМ «Шалені Доли» оголосили про старт сезону винограду

 На виноградниках ТМ «Шалені Доли» оголосили про старт сезону винограду

На підприємстві «ВІН’С», що вирощує виноград під ТМ «Шалені Доли» (Balmy Valley), уже є окремі яскраві стиглі грона. Про це на своїй сторінці в www.facebook.com повідомила Тетяна Шмаглюченко, співорганізатор і директор компанії «ВІН’С».

Особливість виноградників у тому, що для догляду використовуються ексклюзивні органічні та біодинамічні технології, щоб виноград був максимально безпечним та корисним.

«У нас в Balmy Valley є наші власні самоцвіти – колекційний, преміальний виноград з унікального теруару, – пише Тетяна Шмаглюченко. – Друзі, саме зараз у вас є можливість зробити дійсно ексклюзивний подарунок своїм найдорожчим людям.

Ми відберемо кожне гроно, промаркуємо рівень солодкості і разом із букетом лаванди в плетеному кошику адресно доставимо вашій важливій людині».

На виноградниках ТМ «Шалені Доли» вирощують столові сорти винограду, серед яких: Лівія, кишмиш Юпітер, кишмиш Велес, Рошфор, Августин, Кодрянка, Новий подарунок Запоріжжя, Надія Азос тощо.
Площа виноградників 12 га, знаходиться ділянка на березі Будацького лиману, поблизу Білгород-Дністровського.

«Ми вже третій рік продовжуємо свій експеримент з органічного захисту на молодих насадженнях, – зазначає директорка компанії «ВІН’С». – Тому навіть очікуємо на невеличкий врожай Лівії, Рошфора, Преображення та кишмиша Велеса з цієї ділянки. На плодоносному винограднику ми за 2-3 тижні до достигання перестали використовувати класичні фунгіциди, тому зараз там для захисту використовуються препарати, дозволені в органічному вирощуванні. А коли почнемо збирати врожай, терміни очікування по препаратах будуть перевиконані в 1,5-2 рази, тож можу гарантувати що наша ягода буде безпечною, і дитині її точно можна їсти».

Читайте також: У Франції – найбільша агрономічна катастрофа

Всесвітньовідомий бренд Riedel випустив лімітовану модель декантерів з символікою України

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар