На Одещині відкрився перший фірмовий магазин Таїровських вин

 На Одещині відкрився перший фірмовий магазин Таїровських вин

Нещодавно в смт Таїрове, що на Одещині, відбулось відкриття фірмового магазину Таїровських вин. Про це повідомляє Таїровська селищна рада.

Урочисте відкриття почалось із виступу директора ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова» НААН України Ірини КОВАЛЬОВОЇ, яка зазначила, що відкриття магазину на базі інституту є візитівкою Одеської області.

– Кожен зможе скуштувати в нас справжнє марочне вино з винограду, зібраного на нашій землі та зробленого руками наших майстрів-виноробів, – зазначила Ірина Ковальова.

На відкритті було присутнє керівництво Таїровської селищної ради, представник Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації, депутатський корпус Таїровської ради та інші почесні гості.

– Це дуже важлива подія для нашої громади. Ми завжди з гордо піднятою головою розповідаємо всім, що Таїровські вина – одні з найкращих в Україні та за кордоном. Кожен відвідувач зможе скуштувати та придбати вина з найкращих та екологічно чистих сортів винограду на будь-який смак, – висловилася заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олена НІКІТЕНКО.

В Таїровській громаді прийнята програма розвитку туризму, і це ще один важливий крок до досягнення мети цієї програми.

Читайте також:
На благодійній конференції для виноробів в Ужгороді зібрали більше як 30 тис. грн на потреби ЗСУ!
Компанія SHABO презентувала вина на міжнародній виставці EnoExpo 2022 у Польщі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті