MOVA brewing co. презентувала пиво на одній з найпрестижніших виставок в Іспанії

 MOVA brewing co. презентувала пиво на одній з найпрестижніших виставок в Іспанії

Цього року вперше був організований колективний стенд України на одній із найвідоміших міжнародних виставок вишуканих продуктів харчування та напоїв Salón Gourmets, що відбулася 17–20 квітня в Мадриді (Іспанія). На українському стенді своє пиво презентував відомий дніпровський виробник MOVA brewing co. Про це журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розповіла керівник з розвитку експорту пивоварні MOVA brewing co. Наталія МАСЛЮК.

– Ми взяли заочну участь у виставці та надали всю нашу лінійку пива й безалкогольного пива для презентації на українському стенді, який допомогли організувати Посольство України в Іспанії та Федерація роботодавців України. Це дуже цікава й важлива виставка, на якій багато відвідувачів цікавилися нашою продукцією. Чому вона для нас важлива? Тому що ми поступово просуваємося на ринок Іспанії, ведемо перемовини про співпрацю з іспанськими компаніями. Ще задовго до війни, у період ковіду, ми взяли участь у Barcelona Beer Challenge, де наш ванільний стаут отримав бронзову медаль. Також до війни відвідали Barcelona Beer Festival, де спілкувалися з такими ж крафтовими броварнями, як і ми, – розповідає Наталія Маслюк.

Український стенд під час виставки відвідав Посол України в Іспанії Сергій Погорельцев. Посол подякував українським учасникам за ініціативність і налаштованість освоювати нові ринки, а також наголосив на значних перспективах розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Іспанією.

У рамках церемонії інавгурації виставки український стенд відвідали Міністр сільського господарства, рибальства та продовольства Іспанії Луїс Планас Пучадес та мер Мадрида Хосе Луїс Мартінес-Алмейда Наваскюес. Іспанський очільник привітав українських учасників та висловив підтримку народу України у його героїчній боротьбі. Міністр Л.Пучадес також висловив переконання, що захід сприятиме розширенню двосторонньої співпраці між українськими та іспанськими компаніями.

Salón Gourmets – один з найпрестижніших ярмарків вишуканих продуктів харчування у світі. На виставці представлені ресторани, готелі, дистриб’ютори, заклади громадського харчування та спеціалізовані оптові й роздрібні торговці. Цього року на виставці акредитувалося понад 2500 компаній з різних країн світу. На виставці відвідувачі можуть знайти від найвишуканіших традиційних продуктів до новітніх тенденцій, орієнтованих виключно на професіоналів гастрономії.

Читайте також:
«Варимо те, що любимо» – з таким гаслом на пивоварні Beermaster Brewery працюють над новинками до сезону та готуються у колаборації з британцями презентувати пиво «до Євробачення»
Українські й британські пивовари в колаборації варитимуть пиво до Євробачення

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті