Mondial de Bruxelles збирає винних експертів у Сицилії

 Mondial de Bruxelles збирає винних експертів у Сицилії

 Concours Mondial de Bruxelles збирає 50 експертів у Сицилії, щоб оцінити найкращі солодкі та кріплені вина світу. Дедлайн подачі заявок – 1 серпня. Про це повідомляють організатори події.

 З цього року Concours Mondial de Bruxelles (CMB) як один з найважливіших винних змагань у світі розділився на чотири різні сесії для червоних і білих вин, рожевих, ігристих та солодких і кріплених вин.

Рожеві вина були нагороджені в Іспанії у березні, червоні та білі – в Італія у травні, ігристі вина оцінюватимуть у регіоні Bairrada (Португалія) на початку липня. Сесія кріплених вин пройде в Марсалі з 20 по 23 вересня. Знаковий напрямок Західної Сицилії уособлює цінності, пов’язані з солодкими та кріпленими винами. Тому цілком природно, що організатори першої спеціальної сесії для цих стилів вибрали регіон для проведення змагань. Дедлайн подачі заявок – 1 серпня.

Оскільки близько 60 відсотків дегустаторів CMB є журналістами, метою цієї сесії є привернути увагу ЗМІ до цих специфічних вин, особливо до великої кількості солодких, кріплених і благородних вин з Сицилії.

Читайте також:
Грузинське віскі: право на життя, яке довели світові експерти
Технологічні інновації на виноградниках, нагороджені на виставці ENOVITIS IN CAMPO

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті