Міжнародна виставка ProWein 2023 відбудеться вже у березні в Німеччині

 Міжнародна виставка ProWein 2023 відбудеться вже у березні в Німеччині

Міжнародна виставка вина та алкогольних напоїв ProWein відбудеться з 19 по 21 березня 2023 року у Дюссельдорфі (Німеччина). ProWein – це найбільша виставка виробників алкоголю, яку організовують уже 28 років. Цього року, за прогнозами, виставку відвідає понад 6000 експонентів з понад 60 країн. Вони презентують свою продукцію у 13 залах Дюссельдорфського виставкового центру.

Після вимушеної перерви, спричиненої пандемією Covid-19, ProWein 2022 вразив усіх особистим спілкуванням, живими дегустаціями та насиченою програмою. У 2022 році виставку відвідало 5724 експонентів із 62 країн і понад 38000 відвідувачів із 145 країн. Тому виставка стала ключовою галузевою подією та міжнародною бізнес-платформою 2022 року.

Загалом, ProWein почали проводити в 1994 році з 321 експонентом із восьми країн. Виставка досягла свого апогею на 25-му ювілеї в 2019 році, коли її відвідало 6900 експонентів із 64 країн і 61560 відвідувачів із 143 країн.

ProWein 2023 продовжить історію успіху за 28 років і знову підтвердить свою провідну роль як найбільшої та найактуальнішої у світі виставки вин та алкогольних напоїв.

У виставці візьмуть участь виноробні країни з усього світу. Це Австралія, Нова Зеландія та Південна Африка, Аргентина, Чилі, Китай, США, Каліфорнія, Грузія тощо. Серед європейських виноробних країн на виставці будуть презентовані Німеччина, Франція, Італія, Австрія, Португалія, Швейцарія, Іспанія, Угорщина тощо.

Цьогоріч, окрім вин, виробники продемонструють крафтові алкогольні напої, крафтове пиво, сидр. У програмі виставки – тренд-шоу «те саме, але по-різному»: понад 120 експонентів демонструватимуть в окремій залі широкий асортимент крафтових алкогольних напоїв. Також відбудеться виставка «Упаковка та дизайн». Зберуться і виробники безалкогольних напоїв тощо.

ProWein – це ідеальна платформа для брендів, виробників або великих дилерів та імпортерів вина з усього світу завдяки великому міжнародному охопленню учасників.

Читайте також:
VINARIA: у лютому в Болгарії відбудеться міжнародна виставка в галузі виноградарства та виноробства
Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати! Результати Міжнародної благодійної конференції для виноградарів та виноробів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті