VINARIA: у лютому в Болгарії відбудеться міжнародна виставка в галузі виноградарства та виноробства

 VINARIA: у лютому в Болгарії відбудеться міжнародна виставка в галузі виноградарства та виноробства

Міжнародна виставка виноградарства та виноробства VINARIA відбудеться 21–25 лютого 2023 року в болгарському місті Пловдив. Зазвичай на виставці презентують велике різноманіття напоїв: від автентичних місцевих продуктів до світових брендів, від усталених традиційних смаків до нових смаків і сучасних ароматів у каталогах вин і спиртних напоїв. VINARIA презентує також сучасні технології, обладнання та матеріали. Виставка є орієнтиром для майбутнього виноробної галузі з інноваціями, які вона презентує в сортах винограду, методах обладнання для переробки, а також системах контролю якості.

Міжнародна виставка виноградарства та виноробства VINARIA активно сприяє просуванню болгарського вина. 29 виставкаVINARIA, що відбулася 2022 року, презентувала великий асортимент вин: автентичне місцеве виробництво та світові бренди, поєднання старих і сучасних технологій. 30 виставку VINARIA знову організовують під егідою Міністерства сільського господарства, продовольства та лісового господарства у співпраці з Національною виноградно-винною палатою (NVWC) та в партнерстві з Сільськогосподарською академією.

У 2022 році у виставці вперше взяла участь Асоціація виробників та імпортерів вина Азербайджану. Виноробні підприємства Азербайджану презентували національне виробництво, традиційні та сучасні технології виноробства. Вражаючі експозиції підготували відомі виноробні з Італії, Португалії, Словаччини, Словенії. VINARIA 2022 ознаменувалася широким асортиментом вин із Німеччини, Австрії та Франції. Продукція бутикових виноробень з різних регіонів Болгарії проілюструвала змінену винну карту країни.

Крім великого асортименту вин, виставка відзначила суворий вибір преміальних марок ракії, горілки, коньяку та інших міцних напоїв. Також виробники презентували баварське та чеське крафтове пиво.

Технологічна зона VINARIA об’єднала інновації у всіх сегментах виноградарства та виноробства. Це своєрідна масштабна панорама інновацій галузі: від нових сортів винограду та техніки для створення виноградників – до обладнання для переробки сировини та зберігання готової продукції. Зокрема, на виставці презентували ручний прилад для вимірювання SO2, pH і TA вина та сусла (виробник: Vinmetrica, Каліфорнія, США), індивідуальні програми для оперативного виноградарства та виноробства OENOTERRIS® (Sofralab Martin Vialatte, Франція) тощо.

VINARIA 2022 об’єднала 103 компанії з 15 країн, понад 42 000 місцевих та міжнародних відвідувачів, а також представників ЗМІ.

VINARIA фокусується на ідеї створення мережі партнерської взаємодії та маркетингової платформи для спілкування зі споживачами та клієнтами в унікальному середовищі, де розкриваються магія вина та секрети його виробництва. Це полегшує контакти, усуває комунікаційні бар’єри та створює ділові зв’язки, необхідні для спеціалістів із Болгарії та Європи.

Читайте також:
Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати! Результати Міжнародної благодійної конференції для виноградарів та виноробів
SIMEI 2022: хроніки 29-ї виставки технологій виноробства та виготовлення інших напоїв

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті