Міцні напої «Файної гуральні» здобули золоті нагороди на дегустаційному конкурсі Independent craft

 Міцні напої «Файної гуральні» здобули золоті нагороди на дегустаційному конкурсі Independent craft

Крафтові міцні напої ТМ «Файна гуральня» – фруктовий бренді з айви, сливовицю та кальвадос – нагородили золотими нагородами на IV Всеукраїнському професійному дегустаційному конкурсі Independent craft. Результати дегустаційного конкурсу опублікували організатори – Ukrainian Craft Distillers Association.

– Вперше виставив свої напої на конкурс у 2021 році. Тоді грапу та кальвадос оцінило журі ІІ Всеукраїнського професійного дегустаційного конкурсу Independent сraft, який проводився в Києві. На той час кальвадос був ще молодим, не надто вистояним, проте зрештою отримав бронзову медаль, а грапу оцінило професійне журі, нагородило золотою медаллю. Цей здобуток тоді став для мене приємним шоком. З іншого боку, до цього я йшов семимильними кроками, фактично досягнувши успіху за три з половиною роки – наперекір тим, хто не вірив, що з моєї справи щось вийде. Ну а зараз ми вже маємо своєрідний клуб виробників різних напоїв. Багато спілкуємося, ділимося досвідом і навіть обговорюємо можливість спільних проєктів у майбутньому, – зазначає власник ТМ «Файна гуральня» Віктор Бабій.

Нині на домашньому підприємстві Віктора Бабія встановлене автоматизоване обладнання, яким управляють через спеціальну програму на гаджеті. Різниця між ним та найпершим апаратом – разюча. Для виробництва продукції майстер орендує окремий будинок. Адже обсяги напоїв, які виробляє протягом сезону, чималі. Наразі виробник дистилятів багато 200-літрових бочок, які використовує для бродіння. У цих ємностях переважно зброджується виноград та слива.

Загалом на конкурсі було презентовано 115 зразків крафтових міцних напоїв. З них, за результатами конкурсу, 57 зразків здобули золоті нагороди, 44 – срібні, 8 – бронзові.

Більше про становлення бізнесу під ТМ «Файна гуральня» читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2. У репортажі з виробництва Віктор Бабій ділиться своєю історією успіху, розповідає про професійні аспекти виготовлення якісних крафтових міцних напоїв.

Журнал можна безкоштовно завантажити на сайті або придбати друковане видання, звернувшись у редакцію за контактами:
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті