Мінагрополітики оприлюднило законопроєкт про виноград та виноградне вино

 Мінагрополітики оприлюднило законопроєкт про виноград та виноградне вино

Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошує про публікацію проєкту закону України «Про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино» із метою отримання зауважень та пропозицій до нього. Про це йдеться на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Мета проєкту закону України – налагодження норм галузевого законодавства відповідно до вимог міжнародних правил виробництва виноробної продукції та імплементація положень регламентів (ЄС) і постанов (ЄС) щодо екологічних практик, маркування і захисту географічних зазначень виноробної продукції та контролю у сфері виноградарства та виноробства.

Проєкт закону спрямований на спрощення процесу ведення підприємництва й дерегуляцію у виноградно-виноробній галузі, створення сприятливих умов щодо розвитку суб`єктів господарювання всіх форм власності та виробництва високоякісної продукції з особливими властивостями, що обумовлені екологічними умовами території походження.

Ознайомитися з законопроєктом можна за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-do-zakonu-ukrayini-pro-vinograd-ta-vinogradne-vino-nova-redakciya

Читайте також:

Упродовж травня в Україні зросли ціни на алкогольні напої
The World Bulk Wine Exhibition 2021: нові можливості для виноробного бізнесу

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар