Leleka Wines: вино крилатих історій

 Leleka Wines: вино крилатих історій

Галузь виноробства в Україні бурхливо розвивається. Свідченням цьому є невпинне зростання кількості крафтових виробників і створення нових винних брендів. Один із цих брендів, ТМ Leleka Wines, був представлений у переддень Дня всіх закоханих у Рівному, на першому засіданні відновленого Винного клубу «Галерея», названому організаторами «Романс кохання». Бо й справді, саме вишукане вино є найкращим акомпанементом до палких почуттів!..

Як же виникають ідеї створення нових вин? Про це, і не тільки, журналістам медіагрупи «Технології та Інновації» розповів бренд амбасадор компанії Wine Discovery Selection Богдан ПАНЧУК.

Ідея створення нового українського вина виникла ще на початку створення компанії «Вайн Діскавері Селекшн», більше ніж 4 роки тому. Було бажання створити повністю український продукт з контрольованим місцем народження. Виходячи з ідеї, назва вина прийшла сама собою, адже лелека – це особливий священний символ України, що символізує добробут і щасливу долю.

Новостворений винний бренд Leleka Wines – це ще один крок до створення зразкових вин сучасної України, які гармонійно вплетені в новий стиль життя: динамічний та яскравий. Засновники постаралися вкласти в це вино свою любов до виноробства, і до споживача. Філософія та мета бренду знайшли своє продовження й у фірмовому стилі Leleka Wines – лаконічному і витонченому. Поряд з тим, наголошує Богдан Панчук, колекція
Leleka Wines створена для справжніх поціновувачів, які завжди знаходять час на теплі зустрічі в дружньому колі, сповнені спогадів та захопливих винних історій. Так, як це було нещодавно на засіданні Винного клубу «Галерея».

Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар