Кожне десяте пиво, зварене в Німеччині, скоро буде безалкогольним

 Кожне десяте пиво, зварене в Німеччині, скоро буде безалкогольним

Кожне десяте пиво, зварене в Німеччині, скоро буде безалкогольним. Про це пише видання «Пивное дело» з посиланням на Nordbayerischer Kurier.

У Німеччині безалкогольні напої стають дедалі популярнішими. Репутація напою повністю змінилася: замість тимчасового розв’язання проблем з алкоголем дедалі більше людей вбачають у ньому модний безалкогольний напій.

– З 2007 року виробництво безалкогольного пива в Німеччині збільшилося більш ніж удвічі – до 670 мільйонів літрів у 2022 році. Ми очікуємо, що скоро кожне десяте пиво, зварене в Німеччині, буде безалкогольним, – заявив виконавчий директор Німецької асоціації пивоварів (DBB) Хольгер Айхеле. – Протягом багатьох років можна було спостерігати, як змінюється уявлення про безалкогольне пиво. Часи, коли 20 чи 30 років тому безалкогольне пиво здебільшого пили водії, давно минули.

Пиво без алкоголю вже не сприймається як замінник. Споживачі часто цінують “низьку кількість калорій” порівняно з алкогольним пивом. Німецька асоціація пивоварів підкреслює, що безалкогольне пиво має в Німеччині “тривалу історію”.

Піонером стала НДР, де майстер-пивовар Ульріх Вапплер розробив безалкогольне пиво на пивоварні Engelhardt. Пиво вперше презентували публіці 1972 року на Лейпцизькому торговому ярмарку під назвою AuBi як пиво для водіїв. Наприкінці 1970-х років у ФРН також почали випускати перше безалкогольне пиво.

Наразі в Німеччині існує безліч марок безалкогольного пива, наприклад Beck’s Blue, Bitburger 0.0, Flensburger Frei і Jever Fun.

Читайте також:
У Глібівській пивоварні планують розливати пиво в ПЕТ-пляшки
Діє опитування щодо інформації на етикетках пива

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті