Корпорація «Укрвинпром» та Посольство Аргентинської Республіки в Україні посадили виноградну лозу «Слава Україні»

 Корпорація «Укрвинпром» та Посольство Аргентинської Республіки в Україні посадили виноградну лозу «Слава Україні»

Корпорація «Укрвинпром» та Посольство Аргентинської Республіки в Україні символічно відзначили історичну перемогу збірної України з футболу на чемпіонаті Євро-2020. На території Офіційної Резиденції Посла Аргентинської Республіки в Україні посадили виноградну лозу, яка належить до сорту зі знаковою назвою – «Слава Україні». Подія відбулась у всесвітній день «Озеленення планети».

– Здобута у нелегкій боротьбі перемога нашої збірної показала характер, силу духу і нескореність українців. Тож ми спільно з нашими друзями-аргентинцями вирішили у такий спосіб символічно відзначити цю історичну перемогу, що ознаменувала Славу України на всю Європу, увесь світ. Щиро вдячний Пані Послу Елені Летісії Мікусінскі за активне сприяння дружнім та діловим зв’язкам між обома країнами, зокрема, українськими й аргентинськими виноробами, – зазначив генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир КУЧЕРЕНКО
 

– Ця подія, як продовження послідовної співпраці аргентинців з українськими виноробами, має для нас велике значення. Аргентина завжди засвідчуватиме свою інституційну підтримку українців, українському футболу, українському виноробству. Бажаємо футбольній збірній України нових перемог!  – заявила Посол Аргентинської Республіки в Україні пані Елена Летісія МІКУСІНСКІ.


 

У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні Пані Натача Діас Агілера, Посол Чорногорії в Україні Пані Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватії в Україні Пані Аніца Джамич та засновниця і президент Business Woman Club Ганна Крисюк.

Детальніше про подію за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001964717013

 

Довідка.
Українську корпорацію по виноградарству та виноробній промисловості «Укрвинпром» поєднує давня активна співпраця з аргентинцями у напрямку пропагування в обох країнах культури винограду та вина. Так, українські виноробні підприємства неодноразово брали участь у світових конкурсах вин, які традиційно проводяться в аргентинському місті Мендосі. Водночас корпорація “Укрвинпром” була учасником засідання Світової Винної Торговельної Групи, яке гостинно приймало Посольство Аргентини у Великій Британії тощо.
Під час нещодавньої відеоконференції генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко презентував представникам виноробної сфери Аргентинської Республіки виробничий потенціал та можливості виноградарсько-виноробної галузі України, запропонував потенційні напрямки співпраці.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар