Компанії SHABO виповнилося 20 років

 Компанії SHABO виповнилося 20 років

Відома українська виноробна компанія SHABO відсвяткувала своє 20-річчя. Рівно 20 років тому родина Іукурідзе поклала початок розвитку культури вина в Україні.

– Історія SHABO, як і будь-яка велика історія, починається з людини, цілеспрямованості, жаги та сили, які змогли відбудувати та відновити повністю занедбану за радянських часів виноробню. А велика мрія та безмежна підтримка і віра сім’ї, вдихнули в цю виноробню життя. Саме завдяки цьому було створено Велике Вино України. І це все про сім’ю Іукурідзе та її ядро – Важу Гіоргійовича, – кажуть у компанії.

«Вино тисячоліттями супроводжує людину. Воно є мірилом цивілізації та критерієм якості життя. Воно є здобутком культури та фактором суспільного життя» – саме ця цитата відображає підхід компанії до виноробства, уособлює філософію та місію бренду SHABO.

– 500 нагород топових винних конкурсів, статус КНП (контрольованих за походженням вин), унікальний Центр Культури Вина SHABO  – це ті надбання, якими ми можемо пишатися. Але головною рушійною силою для нас є любов та довіра споживачів. Саме вони надихають та спонукають до нових досягнень. Дякуємо, що були з нами протягом цих 20 років. Найкраще для нас привітання –  келихи, наповнені винами SHABO, – зазначають у компанії.

– Ми пережили економічні кризи, пандемію та продовжуємо робити свою справу навіть під час повномасштабної війни. Тому сьогодні ми хочемо дякувати кожному, хто з 2003 року був поруч та разом з нами. Команді SHABO – людям, які своїми вміннями та працею створюють Великі Вина. Нашим партнерам та колегам, які підтримували та допомагали нам у цій нелегкій справі. Нашим рідним українцям, які повірили та обрали SHABO. Та сьогодні найбільшу вдячність ми хочемо висловити Збройним силам України. Завдяки вам останні 2 роки ми маємо можливість працювати на Нашій Незалежній землі. Дякуємо! Від імені усієї родини Іукурідзе вітаю компанію SHABO з 20-річчям. Ми маємо велику ціль та місію, а отже, попереду нас чекає ще багато неймовірних років праці та дивовижних історій успіху! Витримки, міці, успіхів та натхнення бажаю усім нам. У єдності ми обов’язково досягнемо своєї мети! – каже Гіоргі Іукурідзе, співзасновник виноробні SHABO. 

Редакція журналу «Напої. Технології та Інновації» вітає компанію SHABO і бажає успіху та ще більших досягнень і перемог, а також висловлює надію на продовження багаторічної співпраці з компанією.

Читайте також:
Виноробня Demidi Vino: вдалий старт на українському ринку та перші здобутки
Родина на Бессарабії відновлює старовинні рецепти та популяризує їх разом з власним вином

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті